مسابقه کتابخوانی فراگیران سوادآموزی در شهریار

0

به گزارش «فارسی مچ»، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، مسابقه کتابخوانی با موضوع اقتصاد مقاومتی بین فراگیران سوادآموزی آموزش و پرورش شهریاربرگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛به نقل از گزارشگر خبرنگار پانا شهرستان های تهران، مدیر آموزش و پرورش شهریار از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع اقتصاد مقاومتی که باحضور۲۴۰ نفر فراگیران دوره انتقال درسه حوزه امتحانی نورا، گلبرگ و سعدی به مناسبت گرامی داشت سی نهمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد ،خبرداد.

مجید پارسا در ادامه هدف ازبرگزاری این مسابقه را گسترش فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی وترویج فرهنگ خود باوری در مقابل فرهنگ  مصرف زدگی دانست .

شایان ذکر است: این آزمون با بازدید برخی از مقامات محلی شهرستان از جمله جلیل زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهریارهمراه بود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.