مسابقه کتابخوانی “ستاره های فاطمی”

0

به گزارش «فارسی مچ»،مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم از برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان “ستاره های فاطمی” به مناسبت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره بانوان شهیده استان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین جباری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم اظهار داشت: این اداره کل در نظر دارد به مناسبت ایام فاطمیه و همچنین گرامیداشت یاد و خاطره بانوان شهیده این استان مسابقه کتابخوانی را با عنوان “ستاره های فاطمی” با بهره مندی از کتاب “چادر خاکی” و فلش کارت هایی با تخفیف ۵۰ درصدبرگزار کند.

وی گفت: این مسابقه با همکاری و مشارکت اداره کل حفظ آثار و نشر  ارزشهای دفاع مقدس قم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم همچنین بیان کرد: علاقمندان می توانند برای دریافت کتابها,فلش کارت ها و سوالات و پاسخنامه ها به کتابخانه های عمومی استان قم, بسیج دانش آموزی استان قم, اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم و اداره کل حفظ آثار و نشر  ارزشهای دفاع مقدس مراجعه نمایند.

جباری افزود: در گذشته متاسفانه آثار هنری و مکتوب ارزشمند و فاخر ویژه شهدا و … کمتر بود اما در حال حاضر با نویسندگانی خوش ذوق و صاحب قلم و اندیشه آثار خوبی در حوزه دفاع مقدس و ارزشهای آن و جانفشانی های شهدا پدید آمده است که باید آن را قدر دانست و این آثار مکتوب را به نسل جوان و  وی جوان منتقل کرد تا با اسطوره های واقعی معاصر خودشان بیشتر آشنا شوند و قم با وجود کتابخانه های عمومی و دیگر مراکز,نهادها و موسسات فرهنگی از ظرفیت بالایی برای انتقال فرهنگ استقامت و شهادت برخوردار است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی ادامه داد: زنان نقش مهم و سهم عظیمی در پیروزی انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس داشتند که به عنوان بهترین الگوی صبر و عفاف برای زنان امروز می باشند. وی در پایان گفت: مهلت این مسابقه تا ۲ اردیبهشت ۹۷ می باشد که به برگزیدگان نیز جوایزی به رسم یاد بود اهدا می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.