مسابقه کتابخوانی در پایگاه زینبیه بهار

0

به گزارش «فارسی مچ،مسئول پایگاه زینبیه خواهران شهرستان بهار از برگزاری مسابقه کتابخوانی پایگاه زینبیه بهار به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛خاوری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در بهار اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر مسابقه کتابخوانی در این پایگاه برگزار شد.
وی در رابطه با این مسابقه گفت: مسابقه کتابخوانی از کتاب هایی از قبیل درس های نهج البلاغه، معماهای قرآنی، داستان های قرآنی و چند کتاب دیگر که توسط سرگروه ها معرفی شده برگزار شد.
مسئول پایگاه زینبیه خواهران شهرستان بهار افزود: این مسابقه با حضور بیش از ۱۲ شرکت کننده از خواهران، در محل پایگاه زینبیه برگزار شد.
وی با بیان اینکه روایت کامل کتاب «دختر شینا» نیز از دیگر برنامه های اجرایی این پایگاه بود، عنوان کرد: اعلام نتایج مسابقه نیز روز ۲۲ بهمن ماه همراه با اهدای جوایز به برگزیدگاه برگزار می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.