مسابقه کتابخوانی جشنواره علی اکبر(ع) در لشکر امام حسین(ع)

0

به گزارش «فارسی مچ»، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، مسابقه کتابخوانی جشنواره حضرت علی اکبر(ع) باحضور پرشور نیرو‌های وظیفه لشکر امام حسین(ع) برگزار شد.به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ از لشکر مقدس امام حسین (ع)، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ودهه فجر مسابقه کتابخوانی ویژه نیرو‌های وظیفه برگزار شد.
مسئول روابط عمومی لشکر مقدس امام حسین (ع) گفت::این مسابقه بین بیش از صد نفر از نیرو‌های وظیفه لشکر و از کتاب جوان سرباز بود که با استقبال خوب نیرو‌ها مواجه شد.
سروان کیانی خاطر نشان کرد: دلیل استقبال نیرو‌ها برای حضور در این مسابقه، همکاری کلیه رده‌های لشکر با روابط عمومی و تبلیغات این یگان بود.
وی یاداور شد: جشنواره کتابخوانی حضرت علی اکبر(ع) به صورت سراسری در سپاه اجرا شد و نفرات برتر به سپاه صاحب الزمان(عج) معرفی خواهند شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.