مسابقه کتابخوانی آفتاب در حجاب

0

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای کار و تعاون، این مسابقه باهدف ترویج فرهنگ مطالعه به ویژه مطالعه متون دینی، گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از الگوهای دینی ، از کتاب ” خلاصه زندگانی فاطمه زهرا(س)” نوشته دکتر سید جعفر شهیدی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ کتاب ” خلاصه زندگانی فاطمه زهرا(س)” به زندگی، سیره و فضایل این بانوی بزرگوار پرداخته است که توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی منتشر شده و علاقمندان برای تهیه این کتاب می توانند به کتابخانه علامه طباطبایی(ره) مراجعه نموده و از کتاب های موجود در کتابخانه استفاده کنند و در مسابقه شرکت نمایند.

هم چنین نسخه سوالات مسابقه درسایت http://kar.farhangsara.ir قابل دسترسی است علاقه مندان تهرانی پس از پاسخگویی می توانند جواب مسابقه را در قالب یک عدد ۶ رقمی به شماره پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷۳۳ ارسال کنند.

شهروندان تهرانی علاقمند برای شرکت در این مسابقه تا ۱۵ اسفند ماه فرصت دارند پاسخ های مسابقه را به صورت حضوری و پیامکی ارسال کنند و به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

علاقمندان هم چنین می توانند به نشانی بزرگراه یادگار امام(ره) جنوب- تقاطع خیابان هاشمی –فرهنگسرای کار و تعاون- کتابخانه علامه طباطبایی ، مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: ۶۶۰۴۶۹۴۶ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.