مسابقه نامه بچه های بالکان به خدا

0

به گزارش «فارسی مچ»،مسابقه نامه ای به خدا برای دانش آموزان کشورهای منطقه بالکان (بوسنی و هرزگوین، صربستان، کرواسی، مونته نگرو، اسلوونی و کوزوو) برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ از سارایوو ، آیین افتتاحیه و نخستین مرحله مسابقه نامه بچه های بالکان به خدا، با مشارکت شبکه جهانی سحر و دفتر نمایندگی صدا و سیما در بوسنی و هرزگوین برگزار شد.
این مراسم در محل سالن کالج فارسی-بوسنیایی با حضور «محمود حیدری» سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین،حجت الاسلام «جعفر زارعان» موسس و مدیر مجموعه کالج فارسی-بوسنیایی گلستان، مدیران و دانش آموزان هشت مدرسه از سراسر بوسنی و هرزگوین برگزار و از دانش آموزان خواسته شد تا حرف های خود را به صورت نامه ای به خدا بنویسند.
درپایان ، بیست نامه از میان ۷۷ شرکت کننده انتخاب شدند که سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین به نفرات اول تا سوم جوائزی اهدا کرد.
مسابقه نامه ای به خدا برای دانش آموزان کشورهای منطقه بالکان (بوسنی و هرزگوین، صربستان، کرواسی، مونته نگرو، اسلوونی و کوزوو) در نظر گرفته شده است.
به بیش از ۱۰۰ نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیسی اهدا می شود، همچنین آثار برگزیده این مسابقه، در کتابی چاپ و منتشر می شود.
نتایج نهایی اسامی برندگان این مسابقه روز اول ژوئن ۲۰۱۸ در سایت dijalogin.com اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.