مسابقه عکاسی “فلش بک” در دانشگاه مازندران

0
به گزارش «فارسی مچ»،مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران از برگزاری مسابقه عکاسی “فلش بک” در دانشگاه مازندران خبر داد. محسن صوفی مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران   گفت: کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران در نظر دارد تا در قالب جشنواره فرهنگی، هنری دانشگاه مازندران که اسفند96 برگزار می شود؛ مسابقه عکاسی « فلش بک » را به منظور تشویق و ترغیب دانشجویان به انجام فعالیت های هنری، شناسایی افراد مستعد در زمینه عکاسی و در نهایت ایجاد فضایی رقابتی و پویا بین شرکت کنندگان برگزار کند.
 وی با اشاره به این که دانشجویان می توانند با توجه به مقررات و قوانین مسابقه، آثار خود را به منظور شرکت در مسابقه ارسال کنند افزود: هر شخص می تواند سه عکس را در مسابقه شرکت دهد، آثار ارسالی باید در چهارچوب موضوعات انتخاب شده باشد؛ بدیهی است آثار غیرمربوط در مرحله نخست داوری رد می شوند.
صوفی یادآورشد: به منظور داوری عادلانه بین عکس هایی که با دوربین موبایل گرفته و عکس هایی که با دوربین عکاسی شرکت داده می شوند، این عکس ها به صورت مجزا داوری می شوند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران خاطرنشان کرد: هرگونه دخل و تصرف در عکس که سندیت عکس را مخدوش کند، قابل قبول نیست ولی تصحیح نور و رنگ مجاز است.
وی تصریح کرد: دبیرخانه‌ مسابقه از پذیرش عکس‌ های فتومونتاژ و کولاژ، پانوراما و اچ دی آر معذور است و عکس‌های ارسالی، نباید دارای امضای عکاس، حاشیه، تاریخ، واترمارک، لوگو یا هرنشانه‌ تصویری باشند.
مسئول کانون فیلم و عکس دانشجویی دانشگاه مازندران با اشاره به این که مهلت ارسال آثار به دبیرخانه تا ششم اسفند ماه است گفت: به منظور سهولت در نحوه ارسال آثار، دانشجویان می توانند از راه های زیر نسبت به ارسال آثار خود اقدام کنند، تحویل عکس ها روی CD/DVD و یا فلش، به دفتر کانون فیلم و عکس واقع در پردیس دانشگاه مازندران ، دانشکده هنر و معماری ، لابی دوم صورت می گیرد و ارسال از طریق تلگرام حتما به صورت فایل به آدرس heavy_check_mark: @Mohsen_Qalam و ارسال از طریق ایمیل به آدرس AsemanFest@gmail.com صورت می پذیرد.
وی در پایان افزود: مسابقه عکاسی« فلش بک » دو مرحله ای است و آثار مورد قبول توسط دبیرخانه مسابقه در مرحله نخست ، چاپ شده و در یک نمایشگاه عکس در دانشگاه در طول جشنواره فرهنگی هنری دانشگاه مازندران، ارائه می شود و در نهایت به سه اثر برتر از دیدگاه دانشجویان، جوایز نفیس همراه با لوح اهدا خواهد شد. –
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.