مسابقه بزرگ کتابخوانی ستاره های شهر من

0
به گزارش «فارسی مچ»،ثبت نام مسابقه بزرگ کتابخوانی «ستاره های شهر من» با محوریت نخستین جلد کتاب «قبله از این طرف است» ویژه خاطراتی از ۴۰ شهید دانش آموز، در مدارس متوسطه اول و دوم استان تهران آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش امتداد نیوز، دانش آموزان مقاطع ذکر شده از هم اکنون تا دهم اسفندماه فرصت دارند، تا با مراجعه به دفاتر انجمن های اسلامی دانش آموزان و یا معاونت های پرورشی و فرهنگی مدارس شهرستانهای استان تهران، نسبت به ثبت نام در مسابقه اقدام نموده و کتاب مذکور را دریافت کنند.
سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران، با اعلام این خبر گفت: آزمون این مسابقه به صورت کتبی و حضوری در ایام سالگرد وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، در دهه دوم اسفندماه برگزار می شود که زمان و مکان دقیق آن برای هریک از شهرستانهای استان تهران متعاقباً اعلام خواهد شد. مسعود شاکر یاد آورشد: در مجموع، به حدود ۸۰ نفر از دانش آموزان برتر شرکت کننده در این مسابقه جوایزی نظیر: سفر زیارتی به مشهد مقدس، تبلت و کارت هدیه نقدی اهدا می شود. نخستین جلد کتاب «قبله از این طرف است» در ۱۰۷ صفحه با شمارگان ۳۰۰۰ نسخه، در آستانه سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران منتشر شده بود.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.