مسابقه‌ تلگرامی نماز بهتر

0

به گزارش «فارسی مچ»، این مسابقه در سه رشته برگزار می‌شود وتمامی فرایندها و بخش‌های آن در محیط رایج و در دسترس تلگرام انجام می‌گیرد.هدف از مسابقه این است که بتوانیم الفاظ نماز را بهتر از قبل بخوانیم و معانی عبارت‌های آن را بهتر بفهمیم و کودکانمان را به نماز تشویق کنیم.رشته معانی نماز در این رشته دوره‌ای آموزشی در زمینه ترجمه نماز به‌ آسان‌ترین شیوه در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛این دورهٔ آموزشی که با استفاده از الگوی روش «لایتنر» طراحی شده، شامل ارائهٔ ترجمهٔ عبارت‌ها و یادآوری آن است. با پیگیری این دوره و اختصاص چند دقیقه وقت‌ در هر روز می‌توانید هفت‌روزه معانی دقیق عبارت‌های نماز را یاد بگیرید و اگر هنگام یادآوری‌های روزانه با دقت عمل کرده باشید تا هفت روز پس از آن، معانی ارائه شده را سه‌بار مرور می‌کنید و به حافظهٔ بلندمدت می‌سپارید.

رشته درست‌خوانی نماز

با شرکت در این رشته، دوره‌ای آموزشی در زمینه قرائت حمد، سوره و الفاظ نماز در اختیار شما قرار می‌گیرد. در این دوره همهٔ علاقمندان می‌توانند بدون هیچ محدودیت و مانعی حمد و سوره و الفاظ نماز را بخوانند و به‌صورت کاملاً ناشناس، اشکالات احتمالی را دریافت کنند و مرحله به مرحله، بهتر خواندن نماز را یاد بگیرند.

رشته غنچه‌های نماز

این رشته از مسابقه به کودکان اختصاص دارد و با محوریت ویدیوهای حاوی قرائت نماز این شکوفه‌های زندگی اجرا می‌شود. برای شرکت در این رشته کافی است با موبایل یا دیگر ابزارهای الکترونیکی ویدیوی کوتاهی از نماز خواندن کودک عزیزتان تهیه و آن را از طریق بات تلگرامی ارسال کنید. این ویدیوها بلافاصله در کانال تلگرامی ارائه می‌شود و عموم علاقمندان می‌توانند بر اساس کیفیت و جذابیت‌های آن، از طریق فشردن دکمهٔ «پسندیدن» به آن امتیاز دهند.
جوایز مسابقه

تاکنون این جوایز از سوی حامیان مسابقه تأمین شده است:

– ۲ جایزه بزرگ ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی که ۱ جایزه آن مربوط به رشته غنچه‌های نماز است؛

– ۱۴ جایزه ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریالی به‌عنوان کمک‌ هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات که ۴ جایزه آن مربوط به رشته غنچه‌های نماز است؛

– ۳۰ جایزه ۲،۵۰۰،۰۰۰ ریالی به‌عنوان کمک هزینه سفر زیارتی مشهد مقدس که ۱۰ جایزه آن مربوط به رشته غنچه‌های نماز است؛

– ۱۲۰ جایزه ۱.۵۰۰.۰۰۰ ریالی به‌صورت نقدی یا غیرنقدی (محصولات قرآنی) که ۳۰ جایزه آن مربوط به رشته غنچه‌های نماز است.

این هدایا در صورت مشارکت حامیان جدید افزایش خواهد یافت.

این مسابقه تا سالروز میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها) ادامه دارد و قرعه‌کشی آن روز نوزده اسفند انجام و نتایج آن از طریق همین صفحه اعلام می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.