جشنواره رسانه ای «مداد قرمز»

0

به گزارش «فارسی مچ»، کمیته برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای مداد قرمز فراخوان شرکت در این جشنواره را اعلان کرد علاقه مندان می‌توانند تا پایان اسفند ماه سال جاری، آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از جمعیت هلال احمر، این جمعیت به عنوان یک نهاد یاری رسان بین المللی با هدف همگرایی و هم افزایی عمومی درباره فعالیت های امدادی، بشردوستانه و داوطلبانه ازعموم علاقه مندان دعوت کرده است تا دراین جشنواره شرکت کنند.
این جشنواره در 2 بخش عمومی و ویژه «زلزله کرمانشاه» برگزار و آثار ارسالی باید فعالیت های بشردوستانه و داوطلبانه، صلح و عدم تبعیض، امدادرسانی، تسکین آلام بشری در حوادث طبیعی (سیل و زلزله و…) و حوادث انسانی (سوانج جاده ای، مهاجرت، جنگ و..) را پوشش داده باشند.
آثار اهالی رسانه در حوزه های مطبوعاتی (خبر و گزارش خبری، گزارش مطبوعاتی، مقاله و یادداشت، گفت وگو)، حوزه رادیو و تلویزیون (گزارش رادیویی، گزارش تلویزیونی، مستند) و حوزه تصویر و گرافیک (عکس، کارتون و کاریکاتور، پوستر و طرح های گرافیکی) پذیرش خواهند شد.
به نفرات اول تا سوم هر حوزه علاوه بر تندیس یا لوح سپاس جشنواره، به ترتیب 4 ،2 و 1 سکه بهار آزادی اهدا می شود.
مقررات و جزئیات بیشتر شرکت در این جشنواره در پایگاه اطلاع رسانی آن به نشانی www.redpencil.ir منتشر شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.