اولین دوره مسابقات سرود انقلابی و مذهبی

0
به گزارش «فارسی مچ»، اولین دوره از مسابقات سرود انقلابی و مذهبی در بین گروه های سرود دانش آموزان و بسیجیان شهرستان ملارد امروز ۱۸ بهمن ماه ۹۶ به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر در مسجد جامع خامس آل عبا برگزار گردید و از نفرات اول تا سوم  این مسابقه تقدیر به عمل آمد .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، اولین دوره از مسابقات سرود انقلابی و مذهبی در بین گروه های سرود دانش آموزان و بسیجیان شهرستان ملارد امروز ۱۸ بهمن ماه ۹۶ به مناسبت ایام الله مبارک دهه فجر در مسجد جامع خامس آل عبا برگزار گردید و از نفرات اول تا سوم  این مسابقه تقدیر به عمل آمد .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.