تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره فیلم و عکس راه‌آهن

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-201روز -6ساعت -34دقیقه -33ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» دبیرخانه دومین جشنواره فیلم و عکس راه‌آهن مهلت ارسال آثار را تا ۱۰ دی‌ماه تمدید کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرگزاری فارس، دبیرخانه دومین جشنواره فیلم و عکس راه آهن مهلت ارسال آثار را تا ۱۰ دی ماه تمدید کرد. دبیرخانه این جشنواره در حالی که چند روز تا پایان مهلت قانونی این جشنواهر باقی نمانده است و با توجه به در خواست های برخی فیلمسازان و عکاسان برای تکمیل  آثارشان و همچنین به منظور حضور حداکثری هنرمندان با در خواست تمدید موافقت کرد.

بنا بر این گزارش، پیش از این مهلت قانونی در فراخوان ۳۰ آذر ماه اعلام شده بود که بنا بر این در خواست، دبیرخانه جشنواره آن را تا ۱۰ دی ماه تمدید کرد.

یاد آور می شود؛ فراخوان این جشنواره با موضوعات راه آهن و تاریخ، راه آهن، سفر و گردشگری، راه آهن، ایمنی و آسایش، راه آهن و محیط زیست، راه آهن و توسعه پایدار، راه آهن و خانواده، راه آهن، بازرگانی و تجارت، راه آهن و دفاع مقدس منتشر شده است.

آئین اختتامیه و معرفی نفرات برتر این جشنواره دی ماه ۹۶ در تهران برگزار می‌شود و هنرمندان می توانند برای ارتباط با دبیرخانه جشنواره علاوه بر سایت railway90.rai.ir با شماره ۵۵۱۲۸۲۳۲-۰۲۱ و یا پست الکترونیکی railway90@rai.ir با دبیرخانه جشنواره در ارتباط باشند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.