پویش مردمی «من نهج البلاغه می خوانم»

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”09-09-2017 23:59″ start_time=”1504941908″ end_time=”12,11,30″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» پویش مردمی «من نهج البلاغه می خوانم» به همراه مسابقه عکاسی ازسوی مرکز فرهنگی مبشران دریزد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ علاقمندان به شرکت در این پویش می توانند با در دست داشتن پوستری که حاوی جمله «من نهج البلاغه می خوانم» است با هشتک نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی، عکس گرفته و دراین پویش شرکت کنند.
شرکت کنندگان در این پویش، طبق قوانین پویش باید فرم هایی را برای آغاز طرح من نهج البلاغه می خوانم را تکمیل نموده و بر اساس فرم های تکمیل شده، نهج البلاغه خوانی را شروع کنند.
شرکت کنندگان در طرح نهج البلاغه خوانی می توانند با تکمیل فرم، کتاب های نهج البلاغه را با تخفیف ویژه و با نرخ 8500 تومان خریداری کنند.
علاقمندان می توانند برای ارسال تصاویر به کانال عیدانه 96 مراجعه نمایند.
به برگزیدگان این مسابقه بر اساس آمار بازدید از تصاویر، به قید قرعه جوایز ارزنده ای اعطا خواهد شد.
به تصاویر دارای بازدید بیش از 20 هزار نفر ربع سکه بهار آزادی، به تصاویر دارای بازدید بین 10 هزار تا 20 هزار نفر کارت هدیه به ارزش 200 هزار تومان و به تصاویر دارای بازدید هزار تا 10 هزار نفر، بسته فرهنگی به ارزش 50 هزار توامن اهدا خواهد شد.
زمان اعلام نتایج این مسابقه، میلاد امام محمد باقر (ع) مصادف با اول آبان ماه سال جاری خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.