پویش مردمی «من نهج البلاغه می خوانم»

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

-80روز -12ساعت -44دقیقه -16ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» پویش مردمی «من نهج البلاغه می خوانم» به همراه مسابقه عکاسی ازسوی مرکز فرهنگی مبشران دریزد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ علاقمندان به شرکت در این پویش می توانند با در دست داشتن پوستری که حاوی جمله «من نهج البلاغه می خوانم» است با هشتک نهضت جهانی نهج البلاغه خوانی، عکس گرفته و دراین پویش شرکت کنند.
شرکت کنندگان در این پویش، طبق قوانین پویش باید فرم هایی را برای آغاز طرح من نهج البلاغه می خوانم را تکمیل نموده و بر اساس فرم های تکمیل شده، نهج البلاغه خوانی را شروع کنند.
شرکت کنندگان در طرح نهج البلاغه خوانی می توانند با تکمیل فرم، کتاب های نهج البلاغه را با تخفیف ویژه و با نرخ ۸۵۰۰ تومان خریداری کنند.
علاقمندان می توانند برای ارسال تصاویر به کانال عیدانه ۹۶ مراجعه نمایند.
به برگزیدگان این مسابقه بر اساس آمار بازدید از تصاویر، به قید قرعه جوایز ارزنده ای اعطا خواهد شد.
به تصاویر دارای بازدید بیش از ۲۰ هزار نفر ربع سکه بهار آزادی، به تصاویر دارای بازدید بین ۱۰ هزار تا ۲۰ هزار نفر کارت هدیه به ارزش ۲۰۰ هزار تومان و به تصاویر دارای بازدید هزار تا ۱۰ هزار نفر، بسته فرهنگی به ارزش ۵۰ هزار توامن اهدا خواهد شد.
زمان اعلام نتایج این مسابقه، میلاد امام محمد باقر (ع) مصادف با اول آبان ماه سال جاری خواهد بود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.