مسابقه مجازی«امیر کلام»

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

-302روز -23ساعت -25دقیقه -35ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه مجازی امیر کلام، شامل شرح خطبه امیرالمونین (ع) در روز غدیر، از سوی مرکز فرهنگی مبشران در یزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ محمدرضا پیرنیا مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی عنوان کرد: این مسابقه به منظور آشنایی عموم مردم با سخنان حضرت علی (ع) از کتاب ارزشمند نهج‌البلاغه برگزار می شود.
وی در ادامه گفت: خطبه‌های برگزیده نهج‌البلاغه برای این مسابقه به صورت فلش کارت و نسخه الکترونیکی پی دی اف در سایت مبشران به نشانی mobasherghadir.ir و سامانه هوشمند @mobasheran_bot بارگذاری شده است.
دبیر ستاد مبشران غدیر اظهار کرد: این مسابقه از اول تا سی‌ام شهریور ماه، مصادف با اول تا سی‌ام ذی الحجه برگزار می شود و به برندگان این مسابقه جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
وی بیان کرد: جوایز این مسابقه برای نفر اول کارت هدیه ۲۰۰ هزار تومانی، برای نفر دوم کارت هدیه ۱۵۰ هزار تومانی و برای نفر سوم صنایع دستی یزد به ارزش ۱۰۰ هزار تومان است.
پیرنیا در ادامه سخنان خود افزود: زمان اعلام نتایج این مسابقه همزمان با میلاد امام محمد باقر (ع) مصادف با اول آبان ماه خواهد بود و اسامی برندگان این مسابقه در سایت مبشران و کانال مبشران به نشانی یاد شده، اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.