مسابقه مجازی«امیر کلام»

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”04-09-2017 23:59″ start_time=”1504547139″ end_time=”17,1,40″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه مجازی امیر کلام، شامل شرح خطبه امیرالمونین (ع) در روز غدیر، از سوي مرکز فرهنگی مبشران در یزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ محمدرضا پیرنیا مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی عنوان کرد: این مسابقه به منظور آشنایی عموم مردم با سخنان حضرت علی (ع) از كتاب ارزشمند نهج‌البلاغه برگزار مي شود.
وی در ادامه گفت: خطبه‌هاي برگزيده نهج‌البلاغه براي اين مسابقه به صورت فلش کارت و نسخه الکترونیکی پی دی اف در سایت مبشران به نشانی mobasherghadir.ir و سامانه هوشمند @mobasheran_bot بارگذاری شده است.
دبیر ستاد مبشران غدیر اظهار کرد: این مسابقه از اول تا سي‌ام شهریور ماه، مصادف با اول تا سي‌ام ذی الحجه برگزار می شود و به برندگان این مسابقه جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
وی بیان کرد: جوایز این مسابقه براي نفر اول كارت هديه 200 هزار توماني، براي نفر دوم كارت هديه 150 هزار توماني و براي نفر سوم صنايع دستي يزد به ارزش 100 هزار تومان است.
پیرنیا در ادامه سخنان خود افزود: زمان اعلام نتایج اين مسابقه همزمان با میلاد امام محمد باقر (ع) مصادف با اول آبان ماه خواهد بود و اسامی برندگان این مسابقه در سایت مبشران و کانال مبشران به نشاني ياد شده، اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.