مسابقه کتابخوانی «چشمه جاوید»

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

-304روز -16ساعت -19دقیقه -43ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد مسابقه کتابخوانی «چشمه جاوید» را به صورت ملی برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دبیر ستاد مبشر غدیر گفت: مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «چشمه جاوید» با هدف ترویج فرهنگ غدیر از سوی مرکز فرهنگی مبشران برگزار می شود.
محمدرضا پیرنیا مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی اظهار کرد: این مسابقه برای آشنایی بیشتر عموم مردم با مباحث غدیر و ولایت امیرالمومنین (ع) برگزار می شود.
وی با اشاره به این که منبع این مسابقه کتاب «چشمه جاوید» است گفت: این مسابقه از ۱ شهریور تا ۳۰ شهریور برگزار می شود و به برندگان آن جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.
دبیر ستاد مبشران غدیرعنوان کرد: به برگزیدگان این مسابقه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به ارزش۵۰۰ هزار تومان، ۱۰ کارت خرید فروشگاه رفاه به ارزش ۲۰۰ هزار تومان و پنج کارت هدیه به ارزش ۵۰ هزار تومان اهدا خواهد شد.
پیرنیا تاکید کرد: علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند به نشانی mobasherghadir.ir و سامانه هوشمند @mobasheran_bot مراجعه واز جوایز ارزنده ای که مد نظر گرفته شده بهره مند شوند.
وی درپایان سخنان خود افزود: شرکت کنندگان می توانند برای اطلاع از اعلام نتایج مسابقه به سایت مبشران و کانال تلگرامی به نشانی @mobasherghadir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.