مسابقه آیات ولایت

1

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”09-09-2017 23:59″ start_time=”1504941908″ end_time=”12,11,45″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه آیات ولایت به مناسبت ايام امامت و ولایت از سوی مرکز فرهنگی مبشران، در يزد برگزار مي شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ محمدرضا پیرنیا، دبیر ستاد مبشرشهرداری یزد غدیر اظهار کرد: مسابقه آيات ولايت شامل طرح سئوال از 90 آيه اي است كه در اثبات ولایت و امامت حضرت علی (ع)، وجود دارد.

وی افزود: اين 90 آيه در كتابي با عنوان «آيات ولايت»  توسط مرکز فرهنگی مبشران گردآوري شده كه همه اين آيات از منابع  شیعه و اهل سنت اقتباس شده و همه آنها ولايت امير المومنين، حضرت علي (ع) را اثبات مي‌كند.

مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی باتوجه به زمان برگزاری این مسابقه گفت: مسابقه آيات ولايت از1 لغایت30 شهریور برگزار مي شود و منابع اين مسابقه نيز به صورت فايل پی دی اف در سایت مبشران به نشانی mobasherghadir.ir  و سامانه هوشمند @mobasheran_bot بارگذاری شده است.

وی عنوان کرد: افراد می توانند برای ثبت نام در مسابقه حضوری عدد110 را به سامانه پیامک کوتاه 3000611212 ارسال نمایند.

محمدرضا پیرنیا ادامه داد: علاقمندان نیز می توانند برای سفارش کتاب آیات ولایت به نشانی @mobasher_support مراجعه کنند.

دبیر ستاد مبشرغدیر شهرداری یزد افزود: در اين مسابقه به برندگان آزمون مجازي، ربع سکه، قلم قرآنی و بسته فرهنگی عطیه به ارزش 120 هزار تومان به ترتيب به نفرات اول تا سوم اعطا مي شود .وی اظهار کرد: جوایز برندگان آزمون کتبی نيز شامل کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به ارزش 500 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادي و قلم قرآنی است.

پیرنیا در پایان سخنان خود تاکید کرد: اسامی برندگان در تاریخ اول آبان ماه، مصادف است با میلاد امام محمد باقر (ع) در سایت مبشر غدیر و سامانه هوشمند مبشران  اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.