مسابقه بزرگ کتابخوانی “میهمان امام”

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

-288روز -23ساعت -49دقیقه -1ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه «مهمان امام» به دو صورت تستی و تشریحی برای عموم زائران و افراد علاقه‌مند به حوزه کتابخوانی در سراسر کشور به صورت روزانه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، معاوت تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی گفت: مسابقه «مهمان امام» به دو صورت تستی و تشریحی برای عموم زائران و افراد علاقه‌مند به حوزه کتابخوانی در سراسر کشور تدارک دیده شده است و به ۸۰۸ نفر برگزیده این مسابقه هدایای ارزشمند معنوی و فرهنگی اهدا خواهد شد.

حجت الاسلام حسینی افزود: کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، حضور در آیین غباروربی حرم مطهر رضوی، فیش میهمانسرای حضرت رضا علیه السّلام و اهدای بسته‌های فرهنگی و متبرک از جمله ۸۰۸ جایزه ارزشمند معنوی و فرهنگی است که برای برگزیدگان مسابقه «مهمان امام» از سوی آستان قدس رضوی در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: کتاب بر مدار آفتاب در ۴۰۰ هزار جلد، سبک زندگی دخترانه در ۵۰ هزار جلد، کبوتران حرم در ۵۰ هزار جلد، زیارتنامه کودک در ۱۰ هزار جلد، یک قمقمه دریا در ۵۰ هزار جلد، رسم حضور در ۱۰ هزار جلد، کتاب مثل امام رضا علیه السّلام باش در ۶۰ هزار جلد، و کتاب زندگانی حضرت معصومه سلام الله علیها در ۳۰ هزار جلد عناوین کتاب های اصلی این مسابقه بزرگ کتابخوانی است.

عموم علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به کیوسک‌های راهنمای زائر در اماکن متبرکه رضوی و یا سایت razavi.aqr.ir مراجعه نمایند.

سوالات روزانه این مسابقه در کانال تلگرام فارسی مچ منتشر می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.