جشنواره شعر مدافعان حرم

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-134روز -21ساعت -42دقیقه -46ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره شعر مدافعان حرم با تقدیر از برگزیدگان شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از خبرگزاری دفاع پرس، نخستین جشنواره شعر «پاسداشت مدافعان حرم» شهریور ماه برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ شهریورماه سال ۹۶ خواهد بود.

علاقه‌مندان شرکت در این جشنواره می‌توانند سه اثر در قالب های مختلف شعری را به نشانی اینترنتی جشنواره www.modafein.org و یا به نشانی تلگرامی @modafein_org ارسال کنند.

آیین اختتامیه جشنواره ۲۹ شهریور ماه طی مراسمی با حضور مدافعان حرم، خانواده شهدای مدافع حرم، جمعی از مسئولین کشوری و لشکری و داوران برگزیده جشنواره با تقدیر از برگزیدگان و اهدای لوح یادبود و جایزه به آنان در برج میلاد برگزار می‌شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.