مسابقه کتابخوانی «داستان نانوتافته» + سوالات

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

-330روز -14ساعت -28دقیقه -43ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتابخوانی «داستان نانوتافته» توسط «نشر سدید» و با همکاری فروشگاه اینترنتی کتاب «واوک» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ طرح مسابقه کتابخوانی «داستان نانوتافته» تا اول اردیبهشت ماه سال آینده ادامه پیدا خواهد کرد و در پایان به قید قرعه، جوایز نفیسی از جمله یک دستگاه لپ تاپ، ۵ دستگاه تبلت، بن‌ خرید کتاب و… به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

این کتاب با حمایت «ستاد توسعه فناوری نانو» با تخفیف ۵۰ درصدی در فروشگاه اینترنتی «واوک» (Vaavak.com) در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

نحوه شرکت در مسابقه به صورت پیامکی خواهد بود که در برگه سؤالات همراه کتاب به طور کامل توضیح داده شده است.

کتاب «داستان نانوتافته»، روایتی متفاوت از مسیر پرپیچ و خم یک فناوری کاربردی در کشور است؛ روایتی که تصویری آموزنده و ظرافت‌های تجاری‌سازی فناوری الکتروریسی و فیلتر نانوالیاف را ارائه کرده است. این کتاب، اثر مشترک سیدحمزه حسنی، سیدمجتبی قافله‌باشی و سعید حسین‌رفیعی می‌باشد.

در این کتاب سعی شده تجربیات این مسیر به عنوان تجربه‌ای در مدیریت دانش در اختیار دیگران قرار گیرد، تجربه‌ای که حلقه مفقوده اقتصاد مقاومتی در صنعت به نظر می‌آید.

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است:

«یکی از مهمترین لوازم تحقق جامعه اسلامی و به تبع آن، تحقق آرمان تمدن نوین اسلامی -چنان که در تأکیدات رهبر معظم انقلاب مشهود است- توجه به تولیدعلم و فناوری به عنوان پایه ومبنای قدرت و اقتدار تمدن اسلامی است.

در این راستا، پیشرفت‌های علمی کشور در حوزه‌های مختلف گرچه خود به عنوان بخشی از دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی دراعتلای کشورمغتنم می‌باشد اما پر واضح است که به بارنشستن تامّ این موفقیت‌های علمی زمانی به تقویت کارآمدی نظام به طورمحسوس خواهد انجامید که ثمرۀ آن درساحت عینی زندگی آحاد جامعه اسلامی قابل لمس باشد.

این اتفاق حلقۀ پایانی فرآیند بسیارمهمی است که از احصاء و تحلیل مشکلات عینی درابعاد معنوی و مادی زندگی مردم آغازشده وطی مراحلی پس ازتبدیل به مجموعه‌ای ازمسائل علمی به کشف پاسخ امتداد می‌یابد و درنهایت باید با اتخاذ تدابیر لازم جهت به کاربستن این پاسخ‌ها نتیجۀ آن در زندگی مردم مشاهده شود. اما متأسفانه دربسیاری موارد حتی چنانچه مشکل به درستی شناسایی شده باشد و پاسخ آن نیز در عرصۀ علمی کشف شده باشد؛ به دلیل مفقود بودن حلقه نهایی، این فرآیند اثری درزندگی مردم نخواهد داشت. ماهیت این حلقه مفقوده ترکیبی ازعلم، مدیریت و اقتصاد است که ازآن به تجاری‌سازی یاد می‌شود. اکسیری که می‌توان آن رابه عنوان شالوده و وجه ممیّز شرکت‌های دانش بنیان معرفی کرد.»

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۶۴٨۵٨۵۰-۰٢١ و ۶۶۴٨۶١٢۰-۰٢١ و ایمیل sadidisu@gmail.com  تماس حاصل فرمایید.

شیوه نامه شرکت در مسابقه کتابخوانی “داستان نانوتافته”

با مطالعه کتاب «داستان نانو تافته» و پاسخ صحیح به ٧ سؤال از ٨ سؤال مسابقه، می‌توانید در قرعه کشی این طرح شرکت کرده و به قید قرعه از هدایا و جوایز نفیسی بهره مند گردید.

برای شرکت در مسابقه:

١- هر کتاب، دارای یک شماره سریال ١۰ رقمی منحصر به فرد است، که در صفحه شناسنامه کتاب قرار گرفته است.

٢- برچسب شماره سریال کتاب را با خراشیدن پاک کرده تا به کد ١۰ رقمی آن دسترسی پیدا کنید.

٣- ابتدا زبان نوشتاری پیامک در تلفن همراه خود را به زبان انگلیسی تغییر دهید و سپس این کد ١۰ رقمی را در تلفن همراه خود تایپ کنید و بلافاصله کلید ستاره (*) را وارد نمایید. بعد از آن شماره گزینه صحیح برای هر سؤال را به ترتیب از سؤال یک تا هشت، بدون فاصله مطابق الگوی زیر از چپ به راست وارد نمایید تا یک عدد ٨ رقمی حاصل گردد.

۴- در پایان، مقادیر وارد شده که مطابق الگوی زیر است را بدون هیچ گونه توضیحات بیشتر به شماره ٣۰۰۰٧٢٧٧٧ پیامک نمایید.

تذکر: شماره تلفن همراه و کد ١۰ رقمی ثبت شده در هر کتاب، شناسه شما برای شرکت در مسابقه محسوب می‌شوند و همچنین با هر شماره سریال می‌توانید تنها یک بار در مسابقه شرکت نمایید.

تذکر: شماره تلفن همراه و کد ١۰ رقمی برگه سؤال، شناسه شما در مسابقه محسوب می‌شوند.

 تذکر: با هر کد می‌توانید تنها یک بار در مسابقه شرکت کنید.

سوالات مسابقه در کانال فارسی مچ

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.