تمدید پنجمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

-519روز -3ساعت -36دقیقه -49ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» پنجمین جشنواره سراسری وقف، چشمه همیشه جاری که در سه رشته کاریکاتور،تصویر سازی و نقاشی برگزار میشود تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان حجت الاسلام مصطفی نوروزی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان و دبیر پنجمین جشنواره سراسری فرهنگی هرنی وقف چشمه همیشه جاری با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال هنرمندان تجسمی کشور از این جشنواره پنجمین جشنواره وقف چشمه همیشه جاری تا پایان بهمن ۹۵ تمدید شد.

نوروزی وقف را از مهمترین سنت های حسنه اسلام دانست و گفت:جشنواره امسال در محورهای وقف و اقتصاد مقاومتی،وقف وازدواج، وقف و اشتغال زایی، وقف و درمان، وقف و تحصیل، وقف و ایتام، وقف و نیازمندان و ..برگزار خواهد شد.

مدیر کل اوقاف استان خاطر نشان کرد: هنرمندان میتوانند با نشان دادن آثار و برکات وقف در جامعه بهترین مبلغان وقف باشند و این خلق آثار خود نوعی باقیات صالحات است.

وی افزود : تا کنون در حدود ۱۰۰ اثر در بخش کشوری و ۳۰۰ اثر در بخش بین الملل به دبیر خانه جشنواره ارسال شده و این نشان از استقبال و اهتمام هنرمندان به سنت حسنه وقف دارد.

نوروزی در خصوص نحوی ارسال آثار گفت: هنرمندان نقاشی باید اصل آثار خود را به آدرس کردستان، سنندج اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کردستان معاونت فرهنگی و اجتماعی ارسال نمایند و هنرمندان تصویر سازی و کاریکاتور میتوانند آثار خود را به آدرس ایمیل: waqfart@gmail.com  ارسال نمایند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اوقاف کردستان به نشانی www.kordestan.oghaf.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.