مسابقه کتابخوانی ۵۷ ریشتر

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

-516روز -11ساعت -56دقیقه -27ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتابخوانی ۵۷ ریشتر با محوریت انقلاب اسلامی از سوی اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی، معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، از برگزاری مسابقه کتاب ۵۷ ریشتر خبر داد و گفت: این مسابقه به‌همت اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی با بیان اینکه منبع این مسابقه کتاب ۵۷ ریشتر از انتشارات آستان قدس رضوی است، ادامه داد: در این کتاب، رویدادهای انقلاب اسلامی با توجه به وقایع داخل و خارج از کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه تأثیر انقلاب در پیکره غرب را از جمله فصل‌های این کتاب عنوان کرد و افزود: رسانه‌های استکباری و چشم‌اندازی که آنان از این اتفاق ترسیم می‌کردند نیز یکی دیگر از ابعاد این کتاب است.
حجت‌الاسلام حسینی با بیان اینکه تأثیر انقلاب اسلامی در مسلمانان جهان یکی دیگر از بخش‌های این کتاب است، ابراز کرد: همچنین در این کتاب، خاطراتی از عشق غیر ایرانیان به انقلاب مطرح شده است.
وی با اشاره به اینکه افراد بالای ۱۲ سال می‌‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به پورتال جامع آستان قدس رضوی و یا از طریق ارسال پاسخ به سامانه ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ در این مسابقه شرکت کنند.
معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، ۳۰ بهمن‌ماه را زمان اعلام اسامی نفرات برتر عنوان کرد.

منبع خبر: بخش اجتماعی ایکنا

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.