مسابقه عکاسی با موبایل راهپیمایی ۲۲ بهمن

2

به گزارش «فارسی مچ» مدیر روابط عمومی سازمان بسیج رسانه از برگزاری مسابقه عکاسی با موبایل راهپیمایی ۲۲ بهمن، با عنوان «۲۲ عکس، ۲۲ جایزه» خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حسنعلی بزرگیان مدیر روابط عمومی سازمان بسیج رسانه، گفت: مسابقه عکاسی با موبایل راهپیمایی ۲۲ بهمن با عنوان «۲۲ عکس، ۲۲ جایزه» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: عکس‌ها باید با فرمت jpg، با حداقل سایز ۸۰۰ در ۶۰۰ و حداقل رزولوشن ۱۰۰ ارسال شود.

بزرگیان افزود: هر نفر می‌تواند یک عکس موبایلی از راهپیمایی ۲۲ بهمن را به آدرس الکترونیکی b.media@chmail.ir و یا قسمت تماس با ما سایت بسیج رسانه ارسال کند.

مدیر روابط عمومی سازمان بسیج رسانه، تصریح کرد: از میان عکس‌های ارسالی به ۲۲ نفر برگزیده جوایزی تعلق می‌‌گیرد.

وی گفت: سازمان بسیج رسانه از عموم مردم به ویژه اصحاب رسانه برای شرکت با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه دعوت به عمل می آورد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. سلام وعرض خسته نباشید خدمت عزیزان زحمتکش فارسی مچ،گویا این مسابقه مربوط به دهه فجرسال ۱۳۹۳ بوده که من درسایت بسیج رسانه دیدم،چون من به ایمیل موجود درخبر عکس ارسال کردم وپاسخی دریافت نکردم؛با این حال اگرمن اشتباه میکنم،ابی زحمت به من اطلاع بدهید؛متشکرم.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.