دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه ای پاسارگاد

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-239روز -12ساعت -16دقیقه -11ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد، به ابتکار بانک‌پاسارگاد، در سه محور اصلی و یک بخش جنبی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط‌ عمومی بانک ‌پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی این جشنواره، ضمن اعلام این خبر گفت: دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد، به ابتکار بانک‌پاسارگاد و به منظور ایجاد فرصت برای ارائه ایده‌ها و نگاه‌های مختلف به حفظ محیط ‌زیست و منابع طبیعی، تکریم خانواده و حقوق اجتماعی و همچنین اهدای عضو برگزار می‌شود. وی ادامه داد: در بخش جنبی جشنواره، به ۴ ایده برتر در هر بخش که امکان ساخت پیدا نکرده‌اند نیز جوایزی اهداء خواهد شد.

مدیر روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد در خصوص اهداف این جشنواره افزود: این جشنواره با هدف کشف استعدادها و توانمندی‌های جوانان علاقمند به حوزه‌های فیلمسازی، حمایت از هنرمندان و همچنین جلب افکار عمومی به موضوعات فوق و مشارکت اقشار مختلف مردم در جشنواره برگزار می‌شود.
وی در خصوص شرایط شرکت در این جشنواره خاطرنشان کرد: سازندگان آثار حداکثر تا پایان تیر سال ۱۳۹۶ فرصت دارند تا نسخه نهایی فیلم خود را همراه با عکس کارگردان برای دبیرخانه ارسال کنند. زمان آثار ارائه شده نباید بیش از ۱۸۰ ثانیه باشد. همچنین طرح و ایده اثر باید در یک صفحه A4  ارائه شود.
رفیعی در خصوص جوایز این جشنواره تصریح کرد: به نفرات اول تا چهارم در هر بخش این جشنواره به ترتیب تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۸۰ میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۶۰ میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۴۰ میلیون ریال و تندیس جشنواره به‌همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰ میلیون ریال اهداء می‌شود. همچنین در بخش جنبی، به ۴ ایده برتر در هر بخش که امکان ساخت پیدا نکرده‌اند، تندیس جشنواره به همراه لوح سپاس و مبلغ ۱۰ میلیون ریال پرداخت خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به استقبال بسیار خوب علاقمندان از دوره نخست این جشنواره خاطرنشان کرد: در نخستین دوره این جشنواره، بیش از ۵ هزار نفر ثبت‌‌نام کردند که در نهایت ۱۸۹۴ فیلم و ۵۰۰ ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. در ارزیابی این آثار که توسط فیلمسازان و هنرشناسان بنام کشور صورت گرفت، ۳۰۰ اثر و ۵۲ ایده انتخاب شد و از میان آثار منتخب در هر بخش، تعداد ۱۰ اثر برگزیده شدند که در مراسم اختتامیه، جوایز ایشان توسط معاون رییس جمهور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل بانک‌پاسارگاد اهدا شد.
گفتنی است علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس با دبیرخانه و همچنین ثبت‌نام به سایت جشنواره به آدرس www.pasargadfilmfest.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.