مسابقه کتابخوانی شهیده غربت

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-504روز -15ساعت -35دقیقه -12ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با ایام معصومیه و در راستای معرفی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، مسابقه کتابخوانی «شهیده غربت» برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حجت الاسلام علی فتح الله زاده، با اشاره به ایام معصومیه و برگزاری مسابقه کتابچه شهیده غربت گفت: به مناسبت ایام معصومیه مسابقه ای از کتابچه شهیده غربت ۱ در اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی برگزار در فضای مجازی برگزار می شود.

رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی با اشاره به اهمیت فضای مجازی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر فعالیت فرهنگی در این فضا و ضرورت حضور نیروهای فرهنگی در فضای مجازی جهت پاسخگویی به شبهات و همچنین معرفی شخصیت ها و امام زادگان و انتقال مفاهیم دینی از این طریق در قالب های متنوع برای قشر جوان، ضرورت دارد اینگونه مسابقات بیشتر برگزار شود.

وی اضافه کرد: با توجه به حضور مخاطبین قابل توجه در مراجعه به سایت حرم مطهر و کانال های فعال در آستان مقدس وهمچنین درخواست های مکرر و متعدد جهت برگزاری مسابقات در فضای مجازی، ورود به این عرصه مهم و برگزاری چنین مسابقاتی آن هم در فضای مجازی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

حجت الاسلام فتح الله زاده خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مخاطبین بیشتر از قشر جوان هستند، برگزاری چنین مسابقاتی با توجه به تجربه سال های گذشته، مورد استقبال قرار خواهد گرفت و تاثیر گزار است.

وی با اشاره به نحوه ثبت نام اظهار داشت: علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند به آدرس های ذیل مراجعه نمایند

– صحن امام رضا (علیه السلام) جنب درب ۱ مقبره پروین اعتصامی – رواق حضرت خدیجه (سلام الله علیها) دفتر امور فرهنگی بانوان
– صحن صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) درب ۱۶ طبقه بالا واحد مسابقات.

رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی در ادامه افزود: همچنین علاقه مندان به شرکت در مسابقه می توانند به کانال تلگرامی astanqom@ و سایت www.amfm.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۵-۳۷۱۷۵۵۶۷ تماس حاصل کنند.

حجت الاسلام فتح الله زاده در ادامه با اشاره به مهلت ارسال پاسخ نامه و تاریخ قرعه کشی اظهار داشت: آخرین تاریخ مهلت پاسخ نامه تا تاریخ ۱۲/۱۱/۹۵ می باشد  و همچنین قرعه کشی در تاریخ ۲۰/۱۱/۹۵ ساعت ۱۵ در صحن صاحب الزمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) درب ۱۶ طبقه بالا سالن امام خامنه ای برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: جوایز این مسابقه نیز ۵ نفر اقامت در هتل کریمه مشهد مقدس، ۳عدد هزینه مشهد مقدس به ارزش سه میلیون ریالی، ۱۴ عدد پک فرهنگی آستان مقدس می باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.