چهاردهمین مسابقه «امیر کلام» آغاز شد

0

به گزارش «فارسی مچ» چهاردهمین دوره مسابقه «امیر کلام» از سوی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد، مسابقه امیر کلام که با طرح سئوال از خطبه‌های نهج‌البلاغه برگزار می‌‌شود،‌ در چهاردهمین مرحله خود، متن نامه ۳۱‌ از نهج البلاغه با موضوع هدف آفرینش را برای مخاطبان در نظر گرفته است.

از آنجا که نهج‌البلاغه سراسر درس زندگی است اما متاسفانه از آن غفلت کرده‌ایم و نتوانسته‌ایم این محتوای ناب را در زندگی، ملاک عمل خود قرار دهیم، لذا سلسله مسابقات امیر کلام با محوریت نهج البلاغه تدوین شده است.

در خطبه ۳۱ نهج‌البلاغه، امام علی (ع) نکاتی را به فرزند خود امام حسن مجتبی (ع) گوشزد کرده‌اند که این نکات به عنوان مهم‌ترین درس‌های زندگی، برای مخاطبان مسابقه امیرکلام در شماره چهاردهم مدنظر قرار گرفته است.

در این خطبه به بسیاری از سئوالات از جمله هدف از آفرینش انسان، حقیقت دنیا و زندگی در دنیا، جایگاه انسان در سرای باقی و … پاسخ داده شده است.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت مبشر غدیر به نشانی  www.mobasherghadir.ir یا عضویت در سامانه هوشمند مبشران @mobasheran_bot برای شرکت در این مسابقه اقدام کرده و ضمن شرکت در مسابقه امتیاز دریافت کنند.

در مجموع ۲۴ مسابقه درقالب سلسله مسابقات امیرکلام تعریف شده است که ۱۵ روز یک‌بار درحال برگزاری استوهر مسابقه دارای ۱۵ فلش کارت است.

هر مسابقه نیز شش برنده خواهد داشت که به شرکت‌کنندگان این مسابقات در هر مرحله به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای اعطا می‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر ۲۴ مسابقه شوند در قرعه کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه تا پانزدهم آذر ماه می‌توانند با مطالعه خطبه‌ تعیین شده، نسبت به شرکت آنلاین در مسابقه اقدام کنند.

برندگان سیزدهمین دوره مسابقه امیر کلام نیز عبارتند از: یاشارحاجی حسینی اصل،شهرزاد یوسفی،سپیده یاوری،زینب بنی تمیمی،جواد شاهرودی،محمود آقاجانی.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.