پنجمین مسابقه «قرارآسمانی» آغاز شد

0

به گزارش «فارسی مچ» پنجمین دوره مسابقه «قرار آسمانی» از سوی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد، مسابقه قرار آسمانی که با طرح سئوال از آیه‌های قرآن با محوریت سبک زندگی اسلامی برگزار می‌‌شود،‌ در پنجمین مرحله «معاد باوری»را پیش روی علاقمندان قرار می‌دهد.

دراین مسابقه، تلاش شده اعتقاد به معاد و معادباوری مدنظر قرار گیرد زیرا افرادی که اعتقاد به معاد و سرای آخرت داشته باشند، برای خوشگذرانی دراین دنیادست به هر کاری نمیزنند ، زیرا یقین دارند که زندگی ابدی در پیشروی خود خواهند داشت و در دنیای دیگری منزل خواهند گرفت بنابراین سعی می کنندتا هر چه بیشتر مراقب اعمال و رفتارخود باشند.

ستاد مبشر غدیر بر این اساس مسابقه قرار آسمانی را در شماره پنجم با موضوع معادباوری دنبال می‌کند که این موضوع در پنج بخش مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، در این مسابقه در بخش اول شامل شناخت دنیا و سرای آخرت و طرح آیات مرتبط با آن و در بخش دوم اوصاف هر دو دنیا و اثبات بی‌ارزش بودن دنیا و اهمیت سرای آخرت مطرح شده و بخش‌های سوم تا پنجم نیز بر اساس همین روال مورد بررسی قرار گرفته است.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت مبشر غدیر به نشانی  www.mobasherghadir.ir یا عضویت در سامانه هوشمند مبشران @mobasheran_bot برای شرکت در این مسابقه اقدام کرده و ضمن شرکت در مسابقه امتیاز دریافت کنند.

۱۲ مسابقه درقالب سلسله مسابقات قرارآسمانی تعریف شده که این مسابقات به شکل ماهانه درحال برگزاری است وهر مسابقه دارای ۱۵ فلش کارت است.

هر مسابقه نیز شش برنده خواهد داشت که به شرکت‌کنندگان این مسابقات در هر مرحله به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای اعطا می‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر۱۲ مسابقه شوند در قرعه‌کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.

برندگان چهارمین دوره مسابقه قرار آسمانی نیز عبارتند از: محمدجعفر ملااحمدی، محمد قشم قزوینی، جعفر زارع، زکیه اکرمی، رقیه اسلام زاده، نادر فتح الله پور.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.