فراخوان مسابقه یادداشت و مقاله‌نویسی با موضوع فتنه ۸۸

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-571روز -9ساعت -26دقیقه -56ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان مسابقه یادداشت و مقاله‌نویسی با موضوع فتنه سال ۸۸ توسط تبلیغات اسلامی گیلان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از فراخوان مسابقه یادداشت و مقاله‌نویسی با موضوع فتنه سال ۸۸ توسط این شورا در استان خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری اظهار کرد: ستاد بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی گیلان در راستای منویات مقام معظم رهبری با هدف پژوهش و بررسی ابعاد فتنه سال ۸۸ و تبیین نقش پیشتازی مردم گیلان در آفرینش هشتم دی و همچنین آمادگی برای مقابله با فتنه‌های احتمالی آینده مسابقه یادداشت و مقاله‌نویسی برگزار می‌کند.

وی به موضوع‌های پیشنهادی فراخوان مسابقه یادداشت و مقاله‌نویسی با موضوع فتنه ۸۸ اشاره کرد و افزود: ماهیت فتنه و چگونگی شکل‌گیری آن در سال ۸۸ و نقش رهبری امام خامنه‌ای در مهار فتنه سال ۸۸ از موضوع‌های فراخوان مسابقه مذکور است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه درس‌ها و عبرت‌های فتنه سال ۸۸ از موارد پیشنهادی فراخوان مسابقه یادداشت و مقاله‌نویسی با موضوع فتنه ۸۸ است، تصریح کرد: اهداف و انگیزه‌های به‌فراموشی سپردن فتنه سال ۸۸، پیشتازی مردم گیلان و نقش گیلانی‌ها در آفرینش حماسه هشتم دی و روش‌های پیشگیری و مقابله با فتنه‌های احتمالی پیش‌رو از دیگر موضوع‌های فراخوان مسابقه مذکور است.

اشجری، مهلت ارسال یادداشت‌ها و مقاله‌ها را تا سوم دی‌ماه امسال عنوان کرد و گفت: اندیشمندان، فعالان فرهنگی و سیاسی گیلان می‌توانند یادداشت‌ها و مقاله‌های خود را در قالب فایل word با مشخصات کامل (نام خانوادگی، شغل، میزان تحصیلات و شماره همراه) به ایمیل info@gilshora.ir ارسال کنند.

وی متذکر شد: یادداشت‌ها و مقاله‌های برتر در درگاه اینترنتی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان منتشر شده و به آثار منتخب جوایزی اهدا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.