مسابقه شبچله۲

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-545روز -13ساعت -32دقیقه -46ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» باشگاه مشتریان بانک ملت طرح شبچله ۲ را به مناسبت شب یلدا برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از باشگاه مشتریان بانک ملت، پیرو برگزاری “طرح شبچله” در یلدای ۹۴ و استقبال قابل توجه اعضای گرامی از آن، سری دوم مسابقه شبچله، با موضوعی متفاوت و به مناسبت “یلدای ۹۵” در صفحه رسمی اینستاگرام باشگاه مشتریان بانک ملت برگزار می گردد.

در این طرح که از ساعت ۱۸ روز پایانی آذر ماه آغاز شده و تا ساعت ۴ بامداد اولین روز دی ماه ادامه دارد، علاقمندان می توانند در مسابقه “مشاعره” در نظر گرفته شده مشارکت نمایند.

برای شروع مسابقه، هر نیم ساعت یک بیت شعر به عنوان بیت آغازین مشاعره، در صفحه اینستاگرام باشگاه مشتریان بانک ملت به نشانی mellatclub@ به اشتراک گذاشته می شود.

شرکت کنندگان می بایست با حرف پایانی بیت مزبور، یک بیت شعر در قسمت کامنت ها ارسال نمایند.

همزمان با ارسال کامنت ها، به هر نام کاربری یک عدد اختصاص داده می شود که اعداد اختصاص داده شده به مشارکت کنندگان، پس از پایان ۳۰ دقیقه در قالب یک کامنت از طرف ادمین صفحه اینستاگرام باشگاه، اطلاع رسانی می شود.

با پایان زمان هر پست، قرعه کشی میان شرکت کنندگان انجام و با توجه به اعداد خارج شده از گوی و گردونه و مطابقت دادن آن با اعداد اختصاص داده شده به نامهای کاربری، ۲ نفر به قید قرعه به عنوان برندگان آن پست تعیین و اسامی آنها در صفحه اعلام خواهد شد.

بدیهی است ابیات ارسالی می بایست مطابق با موازین و شئونات جمهوری اسلامی ایران باشند. جایزه این مسابقه مبلغ ۱ میلیون ریال برای هر یک از ۴۰ برنده می باشد که پس از پایان مسابقه، جمع آوری اطلاعات حسابها و انجام مراحل اداری مربوطه، به حسابهای بانکی اعلام شده واریز خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پست قوانین و مقررات طرح شبچله۲ در صفحه اینستاگرام باشگاه مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.