فراخوان کنگره سراسری شعر فاطمی اعلام شد

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-568روز -8ساعت -49دقیقه -57ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ابنا؛ رییس کانون مداحان استان همدان از اعلام فراخوان کنگره سراسری “شعر فاطمی” در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ «سید عباس صدرالدینی» رییس کانون مداحان استان همدان از اعلام فراخوان کنگره سراسری “شعر فاطمی” خبر داد و گفت این گنگره در بهمن ماه سال جاری در این استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری کنگره شعر فاطمی گفت: هدف توجه به کیفیت و جذابیت اشعار، جهت مداحی در مراسم های مذهبی، ترویج فرهنگ و ارزش های اصیل اسلامی و رصد فرهنگی فرهنگ فاطمی در سطوح مختلف است.

رییس کانون مداحان استان همدان با اشاره به بخش‌های مختلف کنگره کشوری شعر فاطمی گفت: شعرا می توانند سروده های فاطمی خود را در سه مقطع دانش‌آموزی، دانشجویی و حوزوی و آزاد به دبیرخانه ارسال کنند.

وی با تاکید بر اینکه آثار منتشر شده در فضای حقیقی و مجازی مورد ارزیابی قرار نمی گیرند گفت: هر شرکت کننده باید سه اثر ارائه نماید و کلیه قالبهای شعری نیز قابل ارسال به دبیر خانه کنگره می باشد.

«صدر الدینی» با بیان اینکه به ۱۸ نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا میگردد گفت: در هر مقطع به شش نفر از شرکت کنندگان به تفکیک جنسیت جوایزی اهدا خواهد گردید.

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان تا ۱۰ دیماه سال جاری می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این کنگره ارسال کنند، گفت: ارسال آثار به نشانی همدان،خیابان فلسطین،ابتدای خیابان خبرنگار،اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان دفتر کانون مداحان و شعرای آیینی و یا یه شماره تلگرام ۰۹۳۳۳۹۷۵۱۰۴ و یا نشانی الکترونیکی hamedanfatemy@mihanmail.ir میسر است.

گفتنی است آثار منتخب این کنگره در پایان به صورت کتاب چاپ می‌شوند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.