جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قم برگزار می‌شود

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-593روز -10ساعت -55دقیقه -29ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر از سوی بسیج رسانه قم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ جشنواره رسانه‌ای ابوذر در رشته‌های گزارش، خبر، عکس ، مقاله و یادداشت و با موضوعات اقتصاد مقاومتی، امر به‌معروف و نهی‌ازمنکر، دشمن‌شناسی، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه خودباوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج رسانه قم، سازمان بسیج رسانه در نظر دارد به منظور نشان دادن نقش مهم و تاثیرگذار رسانه در آگاهی بخشی قشرهای مختلف مردم از اخبار و واقعیت‌های موجود در جامعه اقدام به برگزاری نخستین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر کند.

این جشنواره سال گذشته در سطح ملی و به همت سازمان بسیج رسانه کشور برگزار شد.

هدف از برگزاری این جشنواره رونمایی ازبهترین آثار رسانه‌ای است که موضوع آنها حفظ و دفاع از منافع ملی و حمایت از دستاوردهای انقلاب اسلامی و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که بارها در سخنان مقام معظم رهبری به آنها اشاره شده است.

دبیرخانه جشنواره رسانه‌ای ابوذر از تمام روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان واجد شرایط که در رسانه‌ها، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی استان قم شاغل هستند دعوت می‌کند تا آثار برتر خود را که در فاصله آبان ۱۳۹۴ تا آبان ۱۳۹۵ در یکی از رسانه‌های استان قم منتشر شده است را به دبیرخانه ارسال کنند.

آثار ارسالی باید در محدوده یکی از موضوعات اقتصاد مقاومتی، امر به‌معروف و نهی‌ازمنکر، دشمن‌شناسی، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و تقویت روحیه خودباوری باشد.

در بخش ویژه جشنواره استان قم هم علاقمندان می توانند آثاری با موضوع مدافعان حرم را به دبیرخانه ارسال کنند.
علاقمندان به شرکت در این جشنواره تا پایان روز ۱۵ آذر ماه سال جاری می‌توانند آثار خود را در قالب‌های گزارش، خبر، عکس ، مقاله و یادداشت از طریق ایمیل، شبکه مجازی و مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

تمام روزنامه‌نگاران فعال در رسانه های محلی، نمایندگی نشریات و خبرگزاری‌های سراسری و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی می‌توانند در جشنواره ابوذر شرکت کنند.

متقاضیان می‌توانند حداکثر در دو بخش و در هر بخش با سه اثر در جشنواره شرکت کنند، آثار فاقد نام صاحب اثر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد، مگر اینکه اثر ارسالی به تایید مدیرمسوول رسانه رسیده باشد.

قابل ذکر است آثار ارسال شده از سوی شرکت کنندگان در جشنواره باید علاوه بر برخورداربودن از مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انتشار در رسانه های مکتوب و یا مجازی استان از جمله آثار بازنشری که قبلا در جشنواره های رسانه ای حائز رتبه شده باشند، نباشد.

نحوه ارسال آثار:
ایمیل: festival@brasaneqom.ir
Telegram.me/abozarqom
آدرس: قم – ۷۵ متری عماریاسر- مجتمع ادارات- ساختمان ۹ دی- بسیج رسانه استان قم
تلفکس: ۳۷۷۷۸۸۱۸

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.