تمدید مسابقه عکس در راه مدرسه

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

-589روز -9ساعت -43دقیقه -54ثانیه

به گزارش «فارسی مچ» به دلیل استقبال قابل توجه و همزمانی با ایام ماه ربیع‌الاول مهلت ارسال آثار به نخستین مسابقه ملی عکس “در راه مدرسه” تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان، علیرضا صلواتی گفت: به دلیل استقبال قابل توجه دانش‌آموزان و مردم از جای جای کشور، درخواست‌های پیاپی و همچنین همزمانی با ایام ماه پربرکت ربیع‌الاول، مهلت ارسال آثار به نخستین مسابقه ملی عکس “در راه مدرسه” تا ۲۰ آذر تمدید شد.

وی با اشاره به برگزاری نخستین مسابقه ملی عکس “در راه مدرسه” با شعار “من، مدرسه، دوچرخه” در شهر اصفهان اظهار داشت: این مسابقه به پیشنهاد دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست و با محوریت پویش مردمی ترافیک شهر اصفهان برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود.
معاون حمل و نقل و ترافیک  با بیان اینکه با توجه به علاقه مدیریت شهری اصفهان به توسعه فرهنگ دوچرخه‌سواری، میزبانی این مسابقه ملی به این شهر رسید، ادامه داد: با توجه به این موضوع، این شهر تاریخی به عنوان شهری دوست‌دار دوچرخه، میزبانی جشنواره ملی عکس “در راه مدرسه” را بر عهده گرفت.
صلواتی تصریح کرد: دانش‌آموزان به عنوان نسل آینده این مرز و بوم، نقش مهمی در توسعه فرهنگی شهرهای مختلف کشور ایفا می‌کنند و با توجه به ضرورت گسترش فرهنگ‌ دوچرخه‌سواری در نسل آینده، این مسابقه با محوریت آنها برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: امید داریم که با برگزاری نخستین مسابقه ملی عکس “در راه مدرسه”، سهم اندکی در افزایش گرایش مردم و دانش‌آموزان شهرهای مختلف کشور به موضوع دوچرخه‌سواری داشته باشیم.
معاون شهردار خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع، نخستین مسابقه ملی عکس “در راه مدرسه” با شعار “من، مدرسه، دوچرخه” طراحی شده و در حال حاضر ثبت‌نام این مسابقه در دو بخش مردمی و دانش‌آموزی انجام می‌شود.
وی به شرایط شرکت در مسابقه اشاره کرد و با بیان اینکه مسابقه در دو بخش دانش‌آموزی و مردمی برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این بخش دانش‌آموزان می‌توانند تصاویر خلاقانه از حرکت با دوچرخه به سمت مدرسه را تهیه کرده و آن‌ها را به سایت مسابقه ارسال کنند که این تصاویر می‌تواند شامل دوچرخه‌سواری خود دانش‌آموزان یا دوستان آنها باشد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان ادامه داد: در بخش مردمی نیز، عموم مردم می‌توانند با تهیه تصاویر از دانش‌آموزان دوچرخه‌سوار، در مسیر مدرسه شانس خود را برای شرکت در این مسابقه ملی امتحان کنند.
وی اضافه کرد: ثبت‌نام مسابقه از طریق وب‌سایت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان به آدرس www.Isfahan.ir/traffic صورت می‌گیرد و علاقمندان می‌توانند تا ۲۰ آذر نسبت به شرکت در آن اقدام کنند.
صلواتی درباره جوایز شرکت در این مسابقه نیز اضافه کرد: قرار است که برترین‌های جشنواره با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط زیست مورد تقدیر قرار گیرند و آثار برگزیده در نمایشگاه ویژه جشنواره به نمایش در می‌آید. همچنین به برگزیدگان جشنواره، ۱۰ دستگاه دوچرخه برقی و ۱۰ دستگاه دوچرخه شهری اهدا می‌شود.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.