مسابقه کتابخوانی حماسه حسینی

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتابخوانی «حماسه حسینی» به مناسبت ماه محرم در کتابخانه های مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۶ برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه کتابخوانی درکتابخانه های شهید فهمیده فرهنگسرای بهمن، شهدای یاخچی آباد و شهید بخارایی مجتمع فرهنگی هنری فجر و با هدف ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار می شود.

علاقه‌مندان تا ۳۰ آبان ماه می‌توانند با پاسخگویی به پرسش های چهارگزینه‌ای مطرح شده از سوی مدیریت کتابخانه شهید فهمیده که شامل ۱۰ سوال از کتاب ارزشمند «حماسه حسینی» اثر استاد شهید مطهری است، در این مسابقه فرهنگی و رقابت کتابخوانی شرکت کرده و از جوایز مادی و معنوی آن بهره‌مند شوند.

طریقه شرکت در این مسابقه ارسال یک عدد ده رقمی از سوالات مطرح شده به همراه نام و نام خانوادگی به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۶ است.

همچنین فایل الکترونیکی کتاب فوق به همراه پرسشنامه در ساب پرتال فرهنگسرای بهمن به نشانی www.bahman.farhangsara.ir بارگزاری شده است.

کتابخانه شهید فهمیده در پایان به نفرات برگزیده که پاسخی صحیح به سوالات مطرح شده بدهند، جوایزی را به قید قرعه اهدا می کند.

علاقه‌مندان برای بهره‌مندی از این مسابقه کتابخوانی می‌توانند به کتابخانه های مذکور مراجعه کرده و برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۰۵۸۴۳۷ تماس بگیرند.

 

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.