مسابقه کتابخوانی بلاغت مولا

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه “بلاغت مولا” با محوریت تاثیر گفتار بزرگان در روابط اجتماعی در فرهنگسرای خاوران برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ هدف از این مسابقه تشویق به کتاب خوانی و آشنایی بیشتر خوانندگان کتاب با نظریات و گفتارهای انقلابی است.

گفتنی است بسیاری از آثار و میراث فرهنگی گذشتگان مشمول مرور زمان شده ، محو گردیده و یا به ندرت پایدار مانده اند لیکن نهج البلاغه نه در تاریخ و در نیاز امروز ما پایدار مانده و هر کس در درازای عمر خویش دست کم یک دور آن را نخوانده باشد زیان دیده است  این کتاب، به جهت اینکه سخنان و نامه های امام اول شیعیان را داراست، در بین شیعه، اهمیت و رواج فوق العاده ای داشته و آن را بعد از قرآن کریم، مهمترین کتاب می دانند بر همین اساس کتابخانه خاوران در نظر دارد جهت آشنایی هر چه بیشتر و استفاده از کلام حضرت علی(ع) مسابقه ای با عنوان “بلاغت مولا” در این مجموعه برگزار نماید.

لازم به ذکر است در این مسابقه که ویژه فصل پاییز طراحی شده است طی ۹مرحله تمامی خطابه های موجود به مسابقه گذاشته شده و در پایان هر دوره به ۱۰ نفر از برندگان جوایزی اهدا خواهد شد.

زمان برگزاری مسابقه در تاریخ ۱۵ آبان لغایت ۱۵آذر ماه از ساعت ۸الی۱۹ می باشد که در محل کتابخانه فرهنگسرای خاوران برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه به آدرس میدان خراسان، خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد، فرهنگسرای خاوران مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق مراجعه به سایت “www.khavaran.farhangsara.ir” و شماره تماس ۳۳۰۱۵۴۲۳ اقدام نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.