مسابقه کتابخوانی چلچراغ رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتابخوانی چلچراغ رضوی با مشارکت چهل دستگاه فرهنگی و اجرایی بصورت مجازی و غیر مجازی در حال برگزاری است .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حجت‌الاسلام ‌والمسلمین امرا… سبحانی‌نیا درخصوص برگزاری مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی چلچراغ عنوان کرد: با توجه به سیاست ستاد اقامه نماز مبنی ‌بر نهادینه‌ کردن فرهنگ کتاب‌خوانی، مسابقه‌ای در سراسر کشور باعنوان مسابقه کتاب‌خوانی شیوه‌های دعوت نماز برگزار شده است.

وی با تاکید بر اینکه استان خراسان‌رضوی با استفاده از این فرصت، دو مسابقه ملی و استانی تحت‌عنوان چلچراغ رضوی را با هم تلفیق کرده است، افزود:
مسابقه اول که به‌صورت ملی است، تحت‌عنوان شیوه‌های دعوت به نماز برای افراد گروه سنی پانزده‌ سال به بالا و مسابقه دوم ارائه ایده و طرح تجربیات موفق پیرامون تحقق پیا‌م‌های ٢۴گانه مقام معظم رهبری در حوزه نماز تحت‌عنوان «پیام معنویت» ویژه مدیران، کارمندان، اساتید و دانشگاهیان است.

وی عنوان کرد: این مسابقه تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت و جوایز نفیسی برای افراد برتر به‌صورت استانی و ملی در نظر گرفته شده است.

ایشان محل دریافت کتاب با تخفیف ۵۰ درصد و ارسال پاسخنامه برای عموم مردم ستاد اقامه نماز استان و شهرستان خود و برای اساتید ، مدیران و کارکنان دستگاهها ، دفتر اقامه نماز  دستگاه مربوطه دانست و برای شرکت در مسابقه بصورت مجازی و دریافت سوالات کتاب شیوه های دعوت به نماز  و نسخه الکترونیکی کتابها به پورتال ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی به آدرس (www.safiresobh.com) مراجعه وجهت کسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن ۰۵۱۳۲۲۵۶۰۱۳ تماس بگیرید .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.