مسابقه كتابخوانی چلچراغ رضوی

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه كتابخوانی چلچراغ رضوی با مشاركت چهل دستگاه فرهنگی و اجرایی بصورت مجازی و غیر مجازی در حال برگزاری است .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حجت‌الاسلام ‌والمسلمین امرا… سبحانی‌نیا درخصوص برگزاری مسابقه بزرگ كتاب‌خوانی چلچراغ عنوان كرد: با توجه به سیاست ستاد اقامه نماز مبنی ‌بر نهادینه‌ كردن فرهنگ كتاب‌خوانی، مسابقه‌ای در سراسر كشور باعنوان مسابقه كتاب‌خوانی شیوه‌های دعوت نماز برگزار شده است.

وی با تاكید بر اینكه استان خراسان‌رضوی با استفاده از این فرصت، دو مسابقه ملی و استانی تحت‌عنوان چلچراغ رضوی را با هم تلفیق كرده است، افزود:
مسابقه اول كه به‌صورت ملی است، تحت‌عنوان شیوه‌های دعوت به نماز برای افراد گروه سنی پانزده‌ سال به بالا و مسابقه دوم ارائه ایده و طرح تجربیات موفق پیرامون تحقق پیا‌م‌های ٢۴گانه مقام معظم رهبری در حوزه نماز تحت‌عنوان «پیام معنویت» ویژه مدیران، كارمندان، اساتید و دانشگاهیان است.

وی عنوان كرد: این مسابقه تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت و جوایز نفیسی برای افراد برتر به‌صورت استانی و ملی در نظر گرفته شده است.

ایشان محل دریافت كتاب با تخفیف 50 درصد و ارسال پاسخنامه برای عموم مردم ستاد اقامه نماز استان و شهرستان خود و برای اساتید ، مدیران و كاركنان دستگاهها ، دفتر اقامه نماز  دستگاه مربوطه دانست و برای شركت در مسابقه بصورت مجازی و دریافت سوالات كتاب شیوه های دعوت به نماز  و نسخه الكترونیكی كتابها به پورتال ستاد اقامه نماز استان خراسان رضوی به آدرس (www.safiresobh.com) مراجعه وجهت كسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن 05132256013 تماس بگیرید .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.