مسابقه امر به معروف و نهی از منکر

2

به گزارش «فارسی مچ» ستاد امر به معروف و نهی از منکر اقدام به برگزاری مسابقه سراسری امر به معروف و نهی از منکر نموده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ در آستانه ماه محرم و هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر و به منظورفرهنگسازی و ترویج احکام الهی در زمینه احیاء این فریضه عظیم، مسابقه ای فرهنگی با محوریت امر به معروف و نهی از منکر طراحی گردیده که آنچه در نهایت مورد انتظار است، آشنایی افراد با مفاهیم و احکام و مقررات این فریضه الهی و ترغیب به احیاء آن در سطح جامعه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، منبع پاسخگویی به سوالات مسابقه سراسری امر به معروف و نهی از منکر به شرح زیر اعلام گردید. علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به سایت ستاد “www.setad-abm.com” جهت دریافت فایل کتاب منبع و سوالات مسابقه اقدام نمایند.

۱٫ کتاب مسابقه امر به معروف و نهی از منکر تالیف آقای موسی پور

۲٫ کتابچه قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

    • علاقمندان می توانند پاسخهای خود را به ایمیل زیر ارسال کنند

      ایمیل :info@setad-abm.com و یا به آدرس پستی زیر ارسال کنند

      آدرس : تهران ، پاسداران ، نیستان سوم ، انتهای راستوان

پاسخ دهید