مسابقه کتابخوانی اینترنتی دهمین دوره جشنواره ملی بهار

0

به گزارش «فارسی مچ» بخش مسابقه کتابخوانی اینترنتی دهمین دوره جشنواره ملی بهار با محوریت سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ بخش مسابقه کتابخوانی اینترنتی دهمین دوره جشنواره ملی بهار، ویژه تبیین وجوه نظری و کارکردی شعار سال، با محوریت سه گانه، ابلاغیه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله)پیرامون اقتصاد مقاومتی و نیز پژوهش‌ها و تحقیقات علمی مرتبط، از امروز دوشنبه، ۲۶ مهرماه آغاز می‌شود.

علاقمندان می‌توانند تا ۲۰ بهمن ماه سال جاری، با مراجعه به سایت این جشنواره به نشانی”baharfestival.ir” به تعداد ۲۰ سؤال در مدت زمان ۴۵ دقیقه پاسخ دهند که به ۱۰ نفر از برگزیدگان این بخش، کارت هدیه به ارزش ۲ میلیون ریال اهداء می‌شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.