مسابقه بزرگ کتابخوانی خطبه غدیر

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه بزرگ کتابخوانی خطبه غدیر به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مسابقه بزرگ کتابخوانی خطبه غدیر به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجدخراسان رضوی، موسسه فرهنگی قدس ، اداره کل بنیاد شهید خراسان رضوی برگزار می شود.

روحی در ارتباط با آغاز فراخوان این مسابقه همزمان با ایام دهه ولایت ۹۳، افزود: این مسابقه با هدف آشنایی هرچه بیشتر جوانان و عموم مردم با خطبه ماندگار غدیر و ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقه به صورت کتابخوانی یادآور شد: سئوالات مسابقه گرفته شده از کتاب “خطبه غدیر” است که فایل کتاب را علاقه مندان می توانند از مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی”www.m-ketab.ir“دریافت نمایند.

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی ادامه داد: ۱۲۰۰۰ جلد کتاب خطبه غدیر جهت این مسابقه آماده گردیده است که  علاقه مندان می توانند با مراجعه به فروشگاه تسنیم واقع در چهارراه شهدا، پاساژ فیروزه و یا قرائت خانه های شهرداری در سطح شهر و یا کانون های فرهنگی هنری مساجد استان  نسبت به تهیه کتاب و برگه مسابقه اقدام کنند.

روحی گفت: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید پاسخنامه های خود را حداکثر تا ۱۰ آبان ماه امسال به صورت اینترنتی به سایت www.m-ketab.ir و یا به دبیرخانه ارسال کنند.

وی یادآور شد: مراسم قرعه کشی و اهداء جوائز این مسابقه در ایام شانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد برگزار خواهد شد.

دبیرخانه مرکزی: مطهری شمالی۲ ،مسجد زینبیه ، کانون شهید روحی- تلفن راهنما: ۷۲۵۶۴۷۴-۰۵۱۱

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.