مسابقه ۸ مرحله ای «رسم خورشید»

0

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با ایامه دهه کرامت از سوی معاونت تبیلغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، مسابقه ۸ مرحله ای با عنوان «رسم خورشید»، در راستای ترویج زندگی جهادی و کمک به مستضعفان ویژه فضای مجازی طراحی شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه از ابتدای دهه کرامت در ۸ مرحله برگزار شده است و علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی razavi.aqr.ir مراجعه کنند.
مراحل هشتگانه این مسابقه این قابلیت را دارد تا در زمان های متعدد انجام شود و کاربران در هر مرحله با شیوه ای متنوع در مسابقه حضور پیدا کنند.
خاطر نویسی، اخلاق اجتماعی، جهاد با نفس، جهاد علمی و اصلاح سبک زندگی برخی از عناوین این مسابقه به شمار می رود که در قالب های متنی، صوتی و تصویری تدارک دیده شده است.
این مسابقه تا هفتم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و به کسانی که موفق به گرفتن امتیاز قبولی شده اند، هدایایی به رسم یادبود و تبرک اعطا می شود.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید