مسابقه کتابخوانی “شیعه پاسخ می گوید” رایگان شد

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتابخوانی”شیعه پاسخ میگوید”  تألیف آیت الله العظمی مکارم شیرازی، از سری  مسابقات شیعه شناسی (حضوری و اینترنتی) ، رایگان شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه با اهداف پاسخگویی به ۱۰ شبهه اعتقادی در موضوعات(تحریف قرآن/ تقیه/ عدالت صحابه/احترام به قبور بزرگان/  نکاح موقت/ سجده بر زمین/ جمع میان دو نماز/  مسح پاها در وضو/ بسم الله سوره حمد/ توسل به اولیاءالله)،  ترویج فرهنگ کتابخوانی، افزایش توان علمی و معرفتی شیعیان و محبین اهل‌بیت(ع)در پاسخگویی به شبهات،  بزرگداشت عید غدیر، بزرگترین عید مسلمین و  اهتمام به اصل “وحدت اسلامی” و همدلی بین مسلمانان برگزار می شود.

زمان برگزاری این مسابقه ۱۳۹۵/۸/۱۴ می باشد. علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ۱۳۹۵/۶/۳۰(عید سعید غدیر) از طریق  فرم مسابقه  ثبت نام نمایند.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code