مسابقه ۸ مرحله ای «رسم خورشید»

0

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با ایامه دهه کرامت از سوی معاونت تبیلغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، مسابقه ۸ مرحله ای با عنوان «رسم خورشید»، در راستای ترویج زندگی جهادی و کمک به مستضعفان ویژه فضای مجازی طراحی شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه از ابتدای دهه کرامت در ۸ مرحله برگزار شده است و علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی razavi.aqr.ir مراجعه کنند.
مراحل هشتگانه این مسابقه این قابلیت را دارد تا در زمان های متعدد انجام شود و کاربران در هر مرحله با شیوه ای متنوع در مسابقه حضور پیدا کنند.
خاطر نویسی، اخلاق اجتماعی، جهاد با نفس، جهاد علمی و اصلاح سبک زندگی برخی از عناوین این مسابقه به شمار می رود که در قالب های متنی، صوتی و تصویری تدارک دیده شده است.
این مسابقه تا هفتم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و به کسانی که موفق به گرفتن امتیاز قبولی شده اند، هدایایی به رسم یادبود و تبرک اعطا می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.