مسابقه کتابخوانی “شیعه پاسخ می گوید” رایگان شد

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه کتابخوانی”شیعه پاسخ میگوید”  تألیف آیت الله العظمی مکارم شیرازی، از سری  مسابقات شیعه شناسی (حضوری و اینترنتی) ، رایگان شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه با اهداف پاسخگویی به 10 شبهه اعتقادی در موضوعات(تحریف قرآن/ تقیه/ عدالت صحابه/احترام به قبور بزرگان/  نکاح موقت/ سجده بر زمین/ جمع میان دو نماز/  مسح پاها در وضو/ بسم الله سوره حمد/ توسل به اولیاءالله)،  ترویج فرهنگ کتابخوانی، افزایش توان علمی و معرفتی شیعیان و محبین اهل‌بیت(ع)در پاسخگویی به شبهات،  بزرگداشت عید غدیر، بزرگترین عید مسلمین و  اهتمام به اصل “وحدت اسلامی” و همدلی بین مسلمانان برگزار می شود.

زمان برگزاری این مسابقه 1395/8/14 می باشد. علاقمندان می‌توانند تا تاریخ 1395/6/30(عید سعید غدیر) از طریق  فرم مسابقه  ثبت نام نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.