مسابقه طراحی پوستر شهدای انقلاب اسلامی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ اولین مسابقه کشوری طراحی پوستر شهدای انقلاب اسلامی برای ترویج فرهنگ رشادت و فداکاری رزمندگان و ایثارگران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حسن شادمان‌فر در نشست خبری فراخوان اولین مسابقه طراحی پوستر شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم با اصحاب رسانه اظهار کرد: شهیدان ستاره‌های درخشانی هستند که با نور خود راه هدایت و کمال را روشن نگاه می‌دارند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان عنوان کرد: اگر این حقیقت به‌وسیله کسانی که امروز در قبال شهدا مسئولین دارند حفظ و تقدیس شود، آینده و تاریخ همیشه از ایثار و بزرگی آن‌ها بهره‌مند خواهد شد.

وی در ادامه هدف از برگزاری این مسابقه را تجلی و ارتقای سطح کیفی آثار مرتبط با ایثار و شهادت برشمرد و افزود: ترویج فرهنگ، رشادت و فداکاری رزمندگان و ایثارگران شهدای انقلاب اسلامی که برای به ثمر نشاندن و پایداری انقلاب خون خود را فدا کردند از دیگر اهداف این مسابقات است.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان در ادامه از توزیع ۲ هزار پوستر مسابقه خبر داد و گفت: پوسترهای مسابقه برای سازمان‌ها و نهادهای انقلابی، نظامی، انتظامی در سراسر کشور ازجمله هنرمندان و بسیج مهندسین سایر استان‌ها ارسال‌ شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: پس از ارسال پوستر به دبیرخانه و پایان مهلت ارسال آثار از میان آثار ۳ اثر به‌عنوان اثر برتر و ۳۰ اثر نیز به‌عنوان منتخب برگزیده خواهد شد.

شادمان‌فر تقدیر از بهترین دل‌نوشته بازدیدکنندگان از آثار ارسالی را از دیگر برنامه‌های این مسابقه دانست و افزود: آثار منتخب و برتر این مسابقه پس از چاپ و ارسال به دبیرخانه برای نمایشگاه دوسالانه سوره در هفته دفاع مقدس ارسال می‌شود.

وی از گردآوری آثار در کانال تلگرامی خبر داد و عنوان کرد: همچنین آثار برگزیده به همراه نظرات و دل نوشته‌های فاخر چاپ و در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان از حضور خانواده شهدا در این برنامه گفت و بیان کرد: برگزیدگان با حضور خانواده معظم شهدا و مقام‌های استانی و کشوری در پایان مسابقه مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی درباره امتیازات این مسابقه عنوان کرد: ارائه گواهی شرکت در مسابقه، چاپ پوسترهای منتخب در کتاب مسابقه، استفاده از آثار منتخب در نمایشگاهی که به مدت یک هفته برای عموم برگزار می‌شود و اهدای جوایز نفیس به پوستر برتر از مزایای این مسابقه خواهد بود.

شادمان‌فر جوایز نفر اول، دوم و سوم را به ترتیب، یک سکه تمام بهار آزادی، نیم‌سکه بهار آزادی و ربع‌سکه بهار آزادی برشمرد و افزود: به ۳۰ نفر از آثار منتخب نیز تندیس یادمان، لوح تقدیر و هدایایی اهدا می‌شود.

وی با اشاره به وجود ۲ روش برای ثبت‌نام در این مسابقه گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق ارسال ایمیل به info@eng-sanat.ir و یا از طریق ثبت‌نام و ارسال در صفحه مربوط به فراخوان www.eng-sanat.ir برای ثبت‌نام اقدام کنند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان آخرین‌مهلت ارسال آثار را ۲۰ شهریورماه سال جاری خواند و اضافه کرد: رونمایی از آثار منتخب و برپایی نمایشگاه در هفته دفاع مقدس خواهد بود که در روز ۷ مهرماه نیز از آن‌ها تجلیل و بزرگداشت قرار خواهند گرفت.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.