مسابقات قرآن دبیرستان‌های علوم معارف اسلامی شهید مطهری

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ بیست و ششمین مسابقه جامعه قرآن کریم دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی شهید مطهری سراسر کشور از ۳۱ مردادماه آغاز می‌شود.
بیست و ششمین مسابقه جامعه قرآن کریم دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی شهید مطهری سراسر کشور از هفته آینده ویژه دانش‌آموزان دختر و پسر این مدارس برگزار می‌شود.
این مسابقات که با حضور ۳۰۰ منتخب مرحله مقدماتی از
۳۰ مدرسه سراسر کشور برپا خواهد شد در ۹ رشته‌ قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ترتیبی ۱۰ و ۵ جزء، حفظ موضوعی و تجزیه و ترکیب، مفاهیم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و تحقیق و پژوهش قرآنی برپا خواهد شد.
این رقابت‌ها بین مدارس شهید مطهری در نوبت متوسطه دوم و در پایه‌های دوم، سوم و پیش‌دانشگاهی انجام می‌شود که مرحله مقدماتی آن میان مدارس انجام گرفت و مرحله نهائی آن به صورت متمرکز ویژه دختران در اردوگاه صاحب‌الزمان(عج) شهرک شهید محلاتی و ویژه آقایان در حوزه علمیه لواسان برگزار می‌شود.
رقابت‌ها طی روزهای ۳۱ مردادماه تا چهارم شهریورماه انجام می‌گیرد. همچنین این مسابقات را گروهی از داوران و اساتید بین‌المللی و برجسته قضاوت خواهند داشت.
اختتامیه بخش پسران سه‌شنبه، دوم شهریورماه با حضور آیت‌الله امامی کاشانی و حجت‌الاسلام ناطق نوری انجام می‌شود و اختتامیه بخش بانوان، پنج‌شنبه، چهارم شهریورماه همراه با اهدای جوائز
به سه نفر منتخب هر رشته انجام می‌گیرد.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید