فرهنگسرای ترافیک و انجمن دوقلوهای مشهد در مسابقه ی بزرگ کتابخوانی

0
 به گزارش «فارسی مچ»؛ برگزاری مسابقه ی بزرگ کتابخوانی به مناسبت دهه ی کرامت با همت فرهنگسرای ترافیک و انجمن دوقلوهای مشهد
به مناسبت دهه ی کرامت فرهنگسرای ترافیک اقدام به برگزاری مسابقه ی بزرگ کتابخوانی با عنوان آشتی با کتاب کرده است این مسابقه با مشارکت مستقیم انجمن دوقلوهای مشهد در حال برگزاری است .مسابقه از ابتدای دهه ی کرامت ۱۴ مردادآغاز شده است وتااول شهریورماه ادامه دارد.
لازم به ذکر است اختتامیه این برنامه در روز پنج شنبه مورخ ۱۸شهریور ماه در بوستان بزرگ ملت جنب زمین بازی ورودی امامت ۸برگزار خواهدشد و از برگزیدگان این برنامه با جوایز ارزنده تقدیربه عمل خواهد آمد.
در این مسابقه بزرگ فرهگسراهای قرآن و عترت، شهرزیباو ایمن، خانواده،فناوری و رسانه، و هم چنین مساجد مختلفی از سطح شهر در این برنامه حضور دارند.
علاقمندان به شرکت در برنامه جهت دریافت کتاب و فرم پرسشنامه می توانند با دبیرخانه ی برنامه به شماره ۳۸۹۲۷۹۰۴تماس حاصل نموده یا به فرهنگسرای ترافیک واقع در دانشجوی ۲۹مراجعه نمایند.

 

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code