فراخوان مسابقه عکاسی از بقاع متبرکه شهرستان رودسر

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس خوبرو، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رودسر و املش در گفت‌وگو از برگزاری مسابقه عکاسی از امامزادگان این شهرستان خبرداد و اظهار کرد: مسابقه عکاسی از امامزادگان شهرستان‌های رودسر و املش با هدف معرفی و شناسایی بقاع متبرکه و آشنایی بیشتر جوانان بویژه هنرمندان عرصه عکاسی با بسترهای مناسب و موجود در بقاع متبرکه، برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه مسابقه عکاسی از بقاع متبرکه و امامزادگان این شهرستان در دو بخش برگزار می‌شود، افزود: مسابقه عکاسی از بقاع متبرکه و امامزادگان در دو بخش حرفه‌ای با دوربین عکاسی و غیرحرفه‌ای با تلفن همراه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام خوبرو با بیان اینکه شرکت در مسابقه برای تمام افراد آزاد است، گفت: مهلت ارسال آثار به این دبیرخانه ۱۰ مردادماه جاری است و به ۱۰ نفر از برگزیدگان جوایز ارزشمندی در ایام دهه کرامت و مراسم تکریم از امامزادگان، اهدا خواهد شد.
رئیس اوقاف شهرستان‌های رودسر و املش یادآور شد: نماز و نیایش، نیازها و توسل، دعاخوانی، خانواده و کودکان، نشاط و آرامش، نذورات، گنبد، گلدسته و ضریح از جمله موضوعات مسابقه عکاسی از امامزادگان است.
وی یادآور شد: عکس‌های حرفه‌ای به آدرس دبیرخانه مسابقه عکاسی واقع در شهرستان رودسر، خیابان شهدا، اداره اوقاف و امور خیریه رودسر ارسال شود؛ عکس‌های غیرحرفه‌ای نیز توسط موبایل به شماره تلگرام ۰۹۱۱۸۱۸۰۵۵۱ ارسال گردد.
به گزارش ایکنا، شهرستان‌ رودسر و املش ۱۸۶ بقعه متبرکه دارد.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید