شرکت ۵۰ هزار نفر در مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی

0

به گزارش «فارسی مچ»؛سرپرست امور فرهنگی سازمان بهزیستی گفت: تعمق و تدبر در قرآن کریم بهترین وسیله مبارزه با تهاجم فرهنگی است لذا در همین چچارچوب ۵۰ هزار نفر در مسابقات قرآن و عترت این سازمان شرکت کردند.

حجت الاسلام سیدمهدی سیدمحمدی روز پنجشنبه در مراسم پایانی سی و سومین جشنواره فرهنگی آموزشی مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی در مشهد افزود: جامعه چهار و نیم میلیون نفری بهزیستی باید سهم بیشتری در بین حافظان قرآن داشته باشد.
وی توجه به قرآن کریم را در راس برنامه های فرهنگی سازمان بهزیستی ذکر و بیان کرد: رویکرد این سازمان به سمت توانمندی تشکلها، موسسات و مراکز فرهنگی غیردولتی در امور قرآنی است تا کارهای متنوع قرآنی را بر عهده گیرند.
مدیرکل سازمان بهزیستی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: اعتقاد بر این است که فرهنگ قرآنی حیطه توانمندسازی برای جامعه هدف بهزیستی می باشد و افراد بوسیله آن به رویشی درونی می رسند.
حمیدرضا پور یوسف افزود: قرآن و عترت در بهزیستی جایگاه خوبی پیدا کرده است.
دبیر اجرایی سی و سومین جشنواره فرهنگی آموزشی مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی نیز به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات در سه بخش شفاهی، مکتوب و هنری با حضور ۴۳۰ نفر از راهیافتگان به مرحله کشوری برگزار شد.
حسین سیف اللهی افزود: از این تعداد ۲۳۰ نفر در قسمت برادران و ۲۰۰ نفر در قسمت خواهران در دو گروه بالای ۱۸ سال و زیر ۱۸ سال شرکت کردند.
مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت سازمان بهزیستی از ۲۶ مرداد ماه به مدت سه روز در مشهد برگزار شد.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید