جشنواره نگین مهربانی در فرهنگسرای کار

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت  معصومه (س) و امام رضا (ع) و بزرگداشت ایام مبارک دهه کرامت و در راستای اهداف سازمانی و برنامه‌های جشنواره تابستانی ۹۵ برنامه «جشنواره نگین مهربانی» در قالب مسابقه و در رشته‌ها و بخش‌های متنوع خاطره‌نویسی، نقاشی، دل نوشته و شعر با رویکردها و محورهای عفاف و حجاب، سیره زندگی امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، خاطرات زیارت ائمه معصومین (ع) برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد. رشته نقاشی ویژه گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال است.
افراد علاقه‌مند می‌توانند آثار خود را در رشته‌های اعلام‌شده  تا ۲۳ مردادماه به دبیرخانه  این جشنواره ارسال کنند.
در پایان و پس از جمع‌آوری آثار رسیده،  بررسی‌ها و داوری لازم انجام‌شده و به برگزیدگان  جشنواره  جوایزی به رسم یاد بود اعطا می‌گردد.
دبیرخانه جشنواره در بزرگراه یادگار امام (ره) جنوب، تقاطع هاشم، یلاک ۷۶، طبقه سوم واقع‌شده و شماره تلفن: ۶۶۰۲۹۰۶۰ واحد فرهنگی فرهنگسرا  نیز پاسخگوی سؤالات شرکت‌کنندگان خواهد بود.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید