برگزیدگان مسابقه عکس حماسه حضور مشخص شدند

0

 به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل از آذرسلام، قربان ادراکی در جلسه شورای مرکزی انجمن عکس بسیج استان اظهار کرد: چهارمین  مسابقه عکس حماسه حضورسازمان بسیج هنرمندان اردبیل ویژه راهپیمایی روز جهانی قدس داوری و برگزیدگان این مسابقه مشخص شدند.

وی افزود: این مسابقه جهت تشویق هنرمندان عکاس استان برای پوشش تصویری هرچه بهتر این رویداد جهانی برگزارشده بود که خوشبختانه با استقبال خوب هنرمندان مواجه شد طوریکه تعداد ۳۵ عکاس از سراسر استان در این مسابقه شرکت کرده بود.

ادراکی  در ادامه گفت: این مسابقه در چهارمحور؛ حماسه حضور ملت ایران، دفاع از ملت مظلوم فلسطین، انزجاز از رژیم اشغالگرقدس و انزجار از استکبارجهانی برگزیده شده بود که برا ساس رای داوران اثر مرتضی بری از پارس آباد در بخش حماسه حضور ملت ایران، اثر حبیب بهرام نژاد از مشگین شهردر بخش دفاع از ملت مظلوم فلسطین، اثر پرستو صادقی از اردبیل در بخش انزجار از رژیم اشغالگر قدس و اثر محمدعلی کریمی از خلخال در بخش انزجار از استکبار جهانی بعنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

گفتنی است داوری این مسابقه بعهده قربان ادراکی، ولی ارجمن و کامل روحی بود.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید