برگزاری یازدهمین دوره مسابقات قرآن صنعت آب و برق استان خوزستان

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل گروه فعالیت‌های قرآنی: یازدهمین دوره از مسابقات قرآن صنعت آب و برق استان خوزستان ویژه کارکنان و همسران شرکت‌های تابعه این سازمان امروز ۱۷ مردادماه برگزار می‌شود.

آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده مسئول دفتر فرهنگی آب و برق خوزستانی قرآن(ایکنا) از خوزستان، از برگزاری یازدهمین دوره از مسابقات قرآن صنعت آب و برق خوزستان خبر داد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات ساعت ۹:۳۰ امروز یکشنبه ۱۷ مردادماه برگزار خواهد شد، افزود: این دوره از مسابقات در مسجد نور سازمان برگزار خواهد شد.

حسن‌زاده با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات در رشته‌های حفظ قرآن کریم، قرائت قرآن کریم، ترتیل قرآن کریم، صوت، مفاهیم، زبان‌آموزی(مفهوم کلمات قرآن) و تحقیق موضوعی برگزار خواهد شد، افزود: از تمامی شرکت‌های صنعت آب و برق استان خوزستان جهت شرکت در این مسابقات دعوت شده است.

مسئول دفتر فرهنگی آب و برق استان خوزستان ادامه داد: ۱۵۰ نفر از کارکنان و همسران این شرکت‌ها در این مسابقه شرکت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه داوری این دوره از مسابقات توسط سید کریم موسوی، قاسم مقدمی و ناجی حیدری صورت می‌گیرد، افزود: نفرات برتر هر رشته از این مسابقات به مرحله کشوری این مسابقات که در مهرماه برگزار خواهند شد، اعزام می‌شوند.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید