برگزاری مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی

0
به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازخبرگزاری شبستان:مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی به همت کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) شهرستان تیران و مساعدت اداره کل کتابخانه های مساجد کشور به مناسبت دهه کرامت برگزار می شود.

صادق صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تیران و کرون در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان با اشاره به برنامه های دهه کرامت در این شهرستان گفت: برنامه های فرهنگی و هنری به مناسبت دهه کرامت برگزار می شود که بخش عمده ای از این برنامه ها توسط کانون های مساجد انجام می شود.
وی افزود: یکی از برنامه های مهم این ایام که توسط کانون های مساجد برگزار می شود برگزاری مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی است که به صورت ملی برگزار می شود.
صالحی ادامه داد: مسابقه کتابخوانی سبک زندگی رضوی به همت کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) شهرستان تیران و مساعدت دبیرخانه کانون های مساجد اصفهان و اداره کل کتابخانه های مساجد کشور برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به وب سایت مسابقات کتابخوانی کانون های مساجد استان اصفهان فایل PDF کتاب را دانلود کرده و پس از مطالعه در آزمون مسابقه که به صورت الکترونیکی از طریق سایت آزمون مابقات کتابخوانی کانون های مساجد اصفهان در دهه آخر شهریور ماه برگزار می شود، شرکت نمایند.
شور و نشاط دهه کرامت در دیار نصف جهان

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید